Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


27/2019 Podjęcie przez Spółkę decyzji o zamiarze wykonania opcji kupna 60% udziałów spółki Eurozet sp. z o.o.

KOMUNIKATY GIEłDOWE, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

27/2019 Podjęcie przez Spółkę decyzji o zamiarze wykonania opcji kupna 60% udziałów spółki Eurozet sp. z o.o.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

9,34 zł

Zmiana[PLN]

-0,43%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO -0,43%
mWIG40 0,29%
WIG-MEDIA -0,05%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Helios z Grupy Agora rozwija koncepty gastronomiczne w sektorze fast casual

Helios z Grupy Agora rozwija koncepty gastronomiczne w sektorze fast casual

Świeże i wyraziste jedzenie wysokiej jakości, niezobowiązująca atmosfera i przystępne ceny

– to znaki rozpoznawcze konceptów gastronomicznych z sektora fast casual, które rozwija Helios, operator największej w Polsce sieci multipleksów.

Helios, we współpracy z doświadczonymi ekspertami z branży, rozwija ciekawe koncepty gastronomiczne typu fast casual. Poprzez spółkę zależną Foodio Concepts stworzył dwie marki własne: Papa Diego i Van Dog. Natomiast wspólnie z twórcami popularnej marki Pasibus rozwija kolejne burgerownie tej sieci.

Foodio Concepts to firma założona wraz Piotrem Grajewskim i Piotrem Komórem, doświadczonymi managerami z branży restauracyjnej. Spółka od podstaw stworzyła dwie własne marki: Papa Diego – sieć lokali specjalizujących się w daniach kuchni meksykańskiej oraz Van Dog – sieć proponującą m.in. van dogi w wersji gourmet.

Pasibus to popularna sieć burgerowni stworzona przez Dawida Bojarojcia, Jana Kulisiewicza i Piotra Staszczyńskiego. Firma rozpoczęła działalność od food trucka, który podbił serca wrocławian burgerami przyrządzanymi na podstawie autorskich receptur, a następnie stworzyła flotę food trucków oraz kilkanaście lokali w całej Polsce. Od 2019 roku twórcy Pasibusa współpracują z Heliosem, który inwestuje w rozwój kolejnych restauracji sieci.

        Pasibus_logo

Koncepty

  • Papa Diego
  • Van Dog
  • Pasibus

Aktualności Agora S.A

Przejdź

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Co roku zdobywamy wiele nagród i wyróżnień.

Kontakt do marek

Foodio Concepts
e-mail: info@foodioconcepts.pl
Foodioconcepts.pl

Pasibus
e-mail: czesc@pasibus.pl
Pasibus.pl

Kontakt dla partnerów biznesowych

Tomasz Billik
dyrektor ds. rozwoju biznesu gastronomicznego w Helios S.A.
e-mail: tomasz.billik@helios.pl

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz:

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.