Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


Papa Diego otwarte w Forum Gdańsk

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR), GASTRONOMIA

Papa Diego otwarte w Forum Gdańsk

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

10,55 zł

Zmiana[PLN]

-0,94%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO -0,94%
mWIG40 -0,58%
WIG-MEDIA -0,59%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Celem nadrzędnym Agory

Celem nadrzędnym spółki jest przyśpieszenie rozwoju i wzrost skali Grupy Agora, poprzez koncentrację swojej działałności na rozwoju usług, oferty premium oraz ich cyfryzacji. Jednocześnie skupiamy się na dalszej dywersyfikacji działalności w ramach grupy kapitałowej, w szczególności w obszarach spoza rynku reklamy. 

Równolegle Agora kontynuuje rozwój na rynku mediów w ramach zdefiniowanej misji - dostarczając czytelnikom i słuchaczom wiarygodnej oraz jakościowej informacji, a partnerom biznesowym - skutecznych sposobów dotarcia do klientów.

Grupa osiągnie to między innymi poprzez:

Ukierunkowany rozwój obecnych biznesów

Rozpoczęcie działalności w nowych obszarach

Plany rozwoju Grupy Agora na najbliższe lata

Więcej informacji na temat planów Grupy Agora, w tym - dla poszczególnych jej przedsięwzięć, znajdziesz w prezentacji.

Komunikaty Giełdowe

Filtruj:

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz:

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.