Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

10,76 zł

Zmiana[PLN]

-0,37%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO -0,37%
mWIG40 -1,71%
WIG-MEDIA -0,77%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Innowacyjne narzędzia i usługi AMS dla klientów ułatwiają planowanie i realizację kampanii reklamowych

Więcej o AMS    

Innowacyjne narzędzia i usługi AMS dla klientów ułatwiają planowanie i realizację kampanii reklamowych

AMS jest liderem reklamy Out-of-Home (OOH) oraz pionierem rozwiązań wspierających budowę SMART CITIES w Polsce. Od września 2002 roku należy do Grupy Agora.

Misją spółki jest dostarczanie klientom skutecznych kampanii reklamowych z wykorzystaniem najszerszego na rynku portfolio nośników, w oparciu o nowoczesne narzędzia zgodne z ideą SMART CITY. Reklamodawcy mogą skorzystać z oferty blisko 23 tys. powierzchni reklamowych, zarówno klasycznych, jak i cyfrowych oraz video. AMS, jako jedyna firma, dysponuje systemami nośników z każdego segmentu rynku. Są to: nośniki premium – citylighty i backlighty, w tym Dynamic Backlight, a także cityscrolle, frontlighty, billboardy 12 i 18 m2; City Transport (reklama na / lub w autobusach miejskich i podmiejskich oraz tramwajach).

Spółka kładzie nacisk na rozwój rozwiązań cyfrowych oraz ekologicznych, takich jak wiaty przystankowe z zielonymi dachami, Digital Indoor, czy Digital Citylight wspierające rozwój tzw. SMART CITY, m.in. poprzez wyświetlanie autorskich treści kontentowych

AMS jest liderem w segmencie mebli miejskich – na podstawie kontraktów z największymi gminami w Polsce wyposażył w nie ponad 30 największych polskich miast. Zrealizował pionierskie na polskim rynku inwestycje w zrewitalizowanych obszarach Łodzi, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Spółka jest wyłącznym operatorem wiat przystankowych w Warszawie i Krakowie oraz pionierem budowy EKO wiat w Polsce realizowanych w duchu nature based solutions.

Wybrane realizacje AMS

Reklama zewnętrzna

  • AMS
  • Rodzaje nośników
  • Kampanie niestandardowe

Aktualności Agora S.A

Przejdź

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Co roku zdobywamy wiele nagród i wyróżnień.

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.