Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


Wyniki finansowe Grupy Agora w 4. kwartale 2022 r.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

Wyniki finansowe Grupy Agora w 4. kwartale 2022 r.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

5,90 zł

Zmiana[PLN]

-1,67%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO -1,67%
mWIG40 -2,45%
WIG-MEDIA -4,04%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Stacji radiowych Agory można słuchać w ponad 20 największych polskich miastach oraz w internecie

Więcej    

Stacji radiowych Agory można słuchać w ponad 20 największych polskich miastach oraz w internecie

Marki radiowe Agory to szeroka oferta dla słuchaczy i internautów zainteresowanych najświeższymi informacjami, rozrywką i muzyką.

To wszystko zapewniają Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio oraz platforma muzyczna Tuba.FM i portal informacyjny tokfm.pl. Dzięki nim Grupa Radiowa Agory dociera do wielu różnorodnych grup odbiorców.

W eterze program nadają lokalne stacje Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio oraz ponadregionalne Radio TOK FM. Rozgłośni Agory można słuchać nie tylko w największych polskich miejscowościach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz aglomeracji śląskiej, ale dzięki aplikacjom mobilnym poszczególnych stacji, również tam, gdzie nie mają one zasięgu technicznego.

Redaktorzy i reporterzy stacji radiowych Agory zbierają nominacje i laury za swoje dziennikarskie dokonania - do tej pory otrzymali m.in. nagrodę Popularyzator Nauki, dwukrotnie Nagrodę Kapuścińskiego, a także Grand Press dla dziennikarza ekonomicznego. Grupa Radiowa Agory zdobyła również nagrodę Media Trendy 2010 za innowacyjność serwisu Tuba.FM oraz nagrodę Appaward 2014 dla najlepszej aplikacji na Windows Phone w kategorii Media dla aplikacji Radia TOK FM. Ta stacja cały czas rozwija swoją innowacyjność, opracowując narzędzia ułatwiające słuchaczom dostęp do treści radiowych. Wśród takich rozwiązań znalazły się: w 2017 roku aplikacja mobilna „Mikrofon TOK FM” służąca do bezpośredniego kontaktu ze słuchaczami i komentatorami Radia TOK FM, która umożliwia im nagrywanie własnych wypowiedzi, komentarzy i zgłoszeń, a w 2019 r. - aplikacja TOK FM w Asystencie Google, która pozwala korzystać z radia poprzez sterowanie głosowe i tym samym ułatwia korzystanie z treści audio np. osobom niewidzącym i niedowidzącym.

Szerokie portfolio Grupy Radiowej Agory daje również wiele możliwości ogłoszeniodawcom, którzy mogą skorzystać z działań reklamowych oferowanych przez marki GRA w eterze i w internecie oraz z pakietów reklamowych tworzonych wspólnie z mediami Agory oraz z innymi nadawcami radiowymi. Za sprzedaż reklam w stacjach radiowych i serwisach internetowych odpowiada dział sprzedaży GRA oraz Doradztwo Mediowe i zespół Tandem Media.

Radio

  • Tok Fm
  • Radio Złote przeboje
  • Radio Pogoda
  • Rock Radio
  • Online

Doradztwo mediowe Tandem SVG

  • Doradztwo Mediowe
  • SVG Studio

Aktualności Agora S.A

Przejdź

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Co roku zdobywamy wiele nagród i wyróżnień.

Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o.

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel. 22 555 51 00
radio@radioagora.pl

Dla Reklamodawców

Doradztwo Mediowe - reklama@radioagora.pl  

Tandem Media - radio@tandemmedia.pl
kino@tandemmedia

Więcej    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.