Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 3. KWARTALE 2023 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 3. KWARTALE 2023 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

12,10 zł

Zmiana[PLN]

-0,82%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO -0,82%
mWIG40 0,86%
WIG-MEDIA -1,39%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

GAZETA.PL TO JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH POLSKICH PORTALI

Więcej    

GAZETA.PL TO JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH POLSKICH PORTALI

CO MIESIĄC KILKANAŚCIE MILIONÓW INTERNAUTÓW KORZYSTA Z SERWISÓW TEMATYCZNYCH, NARZĘDZI I USŁUG OFEROWANYCH PRZEZ GRUPĘ AGORA

Portfolio internetowe Agory to kilkadziesiąt serwisów, aplikacji mobilnych i formatów wideo oferowanych przez portal Gazeta.pl, oferta programatyczna firmy Yieldbird oraz nowoczesne narzędzia do rekrutacji online od HRlink.

Dzięki szerokiej ofercie internetowej, Grupa Agora może zaproponować reklamodawcom szereg kompleksowych i niestandardowych rozwiązań reklamowych, które zapewniają efektywne dotarcie do użytkowników sieci. W ofercie biura reklamy Gazeta.pl znajdują się m.in. wysokojakościowe rozwiązania content marketingowe oraz nowoczesne narzędzia content-2-commerce. Wydawcom zainteresowanym optymalizacją powierzchni reklamowych w modelu programmatic pomaga zespół działającej globalnie firmy Yieldbird. Z kolei pracodawcy korzystają z nowoczesnych narzędzi wspomagających procesy rekrutacji, które oferuje HRlink.

Najważniejsze Serwisy Gazeta.pl

  • Informacje i publicystyka
  • Lifestyle
  • Rozrywka i hobby

Projekty Gazeta.pl

Najbardziej "zielony" portal w Polsce

Oferta B2B

  • Yieldbird

Aktualności Agora S.A

Przejdź

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Co roku zdobywamy wiele nagród i wyróżnień.

Kontakt

Gazeta.pl

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
Więcej    

Dla Reklamodawców

Iwona Lewandowska

sekretariat biura reklamy Gazeta.pl
tel. 507 095 090
biuroreklamy@agora.pl
Więcej    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.