Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

10,76 zł

Zmiana[PLN]

-0,37%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO -0,37%
mWIG40 -1,71%
WIG-MEDIA -0,77%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

GAZETA.PL TO JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH POLSKICH PORTALI

Więcej    

GAZETA.PL TO JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH POLSKICH PORTALI

CO MIESIĄC KILKANAŚCIE MILIONÓW INTERNAUTÓW KORZYSTA Z SERWISÓW TEMATYCZNYCH, NARZĘDZI I USŁUG OFEROWANYCH PRZEZ GRUPĘ AGORA

Portfolio internetowe Agory to kilkadziesiąt serwisów, aplikacji mobilnych i formatów wideo oferowanych przez portal Gazeta.pl, a także oferta programatyczna firmy Yieldbird.

Dzięki szerokiej ofercie internetowej, Grupa Agora może zaproponować reklamodawcom szereg kompleksowych i niestandardowych rozwiązań reklamowych, które zapewniają efektywne dotarcie do użytkowników sieci. W ofercie biura reklamy Gazeta.pl znajdują się m.in. wysokojakościowe rozwiązania content marketingowe oraz nowoczesne narzędzia content-2-commerce. Wydawcom zainteresowanym optymalizacją powierzchni reklamowych w modelu programmatic pomaga zespół działającej globalnie firmy Yieldbird. 

Gazeta.pl

  • Informacje i publicystyka
  • Lifestyle
  • Rozrywka i hobby

Yieldbird

Yieldbird to spółka specjalizująca się w optymalizacji zasobów reklamowych. Jest uznanym, wielokrotnie nagradzanym partnerem dla wydawców internetowych. 

Firma konsekwentnie zwiększa skalę swojej działalności – rozwija innowacyjne usługi oraz produkty dedykowane zwiększaniu przychodów reklamowych wydawców w ekosystemie programmatic. Yieldbird zatrudnia kilkudziesięcioosobowy zespół analityków, programistów, specjalistów ds. sprzedaży, wydajności i obsługi, którzy współpracują z ponad 145 wydawcami w ponad 23 krajach świata. 

Yieldbird jest certyfikowanym partnerem Google, członkiem IAB Europe i INMA. W 2017 i 2018 roku był jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej według zestawienia „Technology Fast 50 Central Europe” Deloitte. 

Agora S.A. jest głównym udziałowcem Yieldbird.

Yieldbird_logo.jpg google-certified-publishing-partner_5a57357f8c1461_49535329.png.png

Aktualności Agora S.A

Przejdź

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Co roku zdobywamy wiele nagród i wyróżnień.

Kontakt

Gazeta.pl

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
Więcej    

Dla Reklamodawców

Biuro Reklamy Gazeta.pl

biuroreklamy@grupagazeta.pl
Więcej    

Dane podstawowe - spółka Gazeta.pl

Spółka: Gazeta.pl Sp. z o.o.
Siedziba: ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, Polska
KRS: 0001052932; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie
NIP: 5214032201
Kapitał zakładowy:  2 000 000 zł 

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.