Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2020 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2020 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

8,76 zł

Zmiana[PLN]

0%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 0%
mWIG40 0%
WIG-MEDIA 0%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

21 października 2019 / 12:38

"Krewetki w Cekinach” – Helios zaprasza na wyjątkowy seans

Co Jest Grane 24 oraz warszawskie kino Helios zapraszają na kolejną odsłonę cyku „Co Jest Grane 24 poleca w Kinie Konesera”. Podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się 23 października, widzowie zobaczą film „Krewetki w Cekinach” -pozbawiony truizmów obraz o pięknie kryjącym się w naszych różnicach, który podbił serca miłośników kina na całym świecie.

Francuska komedia przedstawia historię inspirowaną prawdziwą ekipą sportową Crevettes Pailletées. Matthias, pływak zmagający się ze spadkiem formy, po złym wyniku podczas mistrzostw używa homofobicznej obelgi wobec dziennikarza. Próbując ratować karierę godzi się trenować „tęczową” drużynę waterpolo. Celem jest przygotować ich na Gay Games – homoseksualną Olimpiadę.

W tej historii nikt nie jest jednoznaczny, a każdy z bohaterów – Matthias, jego rodzina, czy poszczególni członkowie drużyny – miota się między szlachetnymi a egoistycznymi pobudkami swoich decyzji.

Po seansie odbędzie się spotkanie „Co wiesz o kulturze LGBT?”, którego gościem będzie Wiktor Morka - organizator LGBT Film Festival. Rozmowę poprowadzi Piotr Guszkowski, recenzent filmowy i dziennikarz Co Jest Grane 24.

Środowe spotkania w cyklu „Co Jest Grane 24 poleca w Kinie Konesera” przedstawiają najciekawsze obrazy w aktualnym repertuarze i zachęcają do niebanalnych filmowych poszukiwań. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: Helios.pl/krewetki. Partnerami październikowego pokazu są: Tongariro Releasing oraz LGBT Film Festival.

Powrót

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz:

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.