Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

10,76 zł

Zmiana[PLN]

-0,37%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO -0,37%
mWIG40 -1,71%
WIG-MEDIA -0,77%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

5 maja 2023 / 14:51

Autor bestsellerowych kryminałów gościem podcastu „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj”

Autor bestsellerowych kryminałów gościem podcastu „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj”

Nowy odcinek podcastu „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” to rozmowa Marty Koryckiej z autorem popularnych kryminałów. Ryszard Ćwirlej opowiada w niej m.in. o swojej najnowszej książce „Tęczowa Dolina”. Czy powieść będzie początkiem kolejnej serii? Tego dowiecie się z wywiadu.

Co napędza autora znanych kryminalnych serii do pisania kolejnych powieści? Jak buduje się postacie z krwi i kości? Dlaczego morderstwo, krew i trup mogą być przydatne, ale wcale nie są konieczne, by napisać dobry kryminał? O tym i oczywiście o najnowszej powieści Ryszarda Ćwirleja pt. „Tęczowa Dolina” posłuchacie w podcaście „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj”. Pisarz wspomina także, jak odnalazł się w zupełnie nowej dla siebie roli… lektora audiobooka.

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy na kultura.gazeta.pl lub kanale Publio.pl.

Posłuchać podcastu możecie zaś na stronie Publio.pl lub Spotify.

Powrót

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.