Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

„WYBORCZA NA ŻYWO”

Spotkania z cyklu „Wyborcza na żywo” odbywają się od 2016 r. w Warszawie, 19 lokalnych redakcjach „Gazety Wyborczej” oraz kawiarniach czy teatrach w innych polskich miastach. Podczas spotkań ich uczestnicy rozmawiają  o wydarzeniach, zjawiskach społecznych, ale również o lokalnych sprawach mieszkańców i kulturze.

W wydarzeniach z cyklu „Wyborcza na żywo” w miastach związanych z siedzibami lokalnymi „Gazety Wyborczej” gośćmi byli dotychczas m.in. Barbara Nowacka, Adam Bodnar, Jerzy Bralczyk, Robert Biedroń, Janusz Głowacki, Jan Klata, Jan Miodek, Andrzej Rzepliński, Filip Springer, Ziemowit Szczerek, Lech Wałęsa, Ludwika i Henryk Wujcowie, Adam Wajrak i wielu innych publicystów, działaczy lokalnych, polityków i artystów.

W 2017 r. w blisko 80 lokalnych spotkaniach „Wyborcza na żywo” wzięło udział prawie 7 tys. osób.

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.