Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

„USŁYSZ…” – DEBATY RADIA TOK FM

„Usłysz swoją szkołę” to akcja Radia TOK FM obejmująca cykl debat poświęconych skutkom reformy edukacji. Spotkania zostały zorganizowane w 9 miastach: Białymstoku, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Katowicach, Bydgoszczy, Łodzi i Warszawie. Odbywały się od kwietnia do czerwca 2017 r., w czwartki o godz. 18:00 i były prowadzone przez dziennikarkę Radia TOK FM Agatę Kowalską. Wstęp na wydarzenia był wolny - każdy mógł przyjść, posłuchać, zadać pytanie.

Wśród uczestników spotkań znaleźli się m.in. uczniowie, rodzice, nauczyciele, urzędnicy samorządowi i przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej. Debaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dodatkowo wydarzenia były transmitowane na żywo na antenie Radia TOK FM oraz na profilu stacji na Facebooku.

Każdą debatę za pomocą mediów społecznościowych oglądało ponad 10 tys. osób, najpopularniejszą zaś 15 tys. osób. Wiadomości i relacji z każdego z miast można było posłuchać m.in. w „Informacjach Radia TOK FM”, programach „EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka” i „Godziny szczytu”, a także w innych programach stacji. Podcasty związane z akcją dostępne na stronie Tokfm.pl zostały odsłuchane około 40 tys. razy.

Do udziału w dyskusji redakcja Radia TOK FM zachęcała również swoich słuchaczy. Na adres szkola@tok.fm przesyłali oni informacje o problemach, skargi, ciekawostki czy inne wypowiedzi związane z reformą edukacji. Swoimi przemyśleniami można było podzielić się także za pośrednictwem aplikacji Mikrofon TOK FM.

Organizacja otwartych spotkań i debat to dla sprawdzona formuła, w ramach której Radio TOK FM realizuje specjalne projekty. Wcześniejsze akcje to: „Usłysz swoje miasto" – debaty z udziałem kandydatów na prezydentów w 11 miastach przed wyborami samorządowymi we wrześniu 2014 r„ „Usłysz swojego prezydenta” – cykl spotkań przed wyborami prezydenckimi w 2015 r., „Usłysz swojego posła" –akcja, podczas której Sejm Radia TOK FM odwiedził 14 miast, dając słuchaczom możliwość wzięcia udziału w otwartych debatach z kandydatami na posłów. 

W 2018 r. w planach jest kontynuacja debat - planowane są m.in. spotkania  z kandydatami na prezydentów miast w ramach projektu „Usłysz swoje miasto”.

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.