Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Tydzień Seniora w Poznaniu

Według badań miasta, w Poznaniu mieszka aktualnie ponad 143 tys. osób w wieku powyżej 60 lat. Miasto przystąpiło do ogólnoświatowej sieci Światowej Organizacji Zdrowia Miast Przyjaznych Starzeniu oraz prowadzi liczne programy integrujące seniorów i ułatwiające im życie w mieście, m.in. Poznań Viva Senior. Poznańska redakcja „Gazety Wyborczej” od 2015 r. realizuje projekt „Tydzień Seniora”, przybliżający problemy i tematykę senioralną w Poznaniu i całej Wielkopolsce.

 

„Tydzień Seniora” wpisuje się w działania Miasta Poznań, które skupia się na budowaniu kompleksowej polityki senioralnej.


Na łamach wydań papierowych „Gazety Wyborczej” i na Poznan.Wyborcza.pl po raz trzeci ukazał się cykl tekstów o seniorach i osobach starszych, zorganizowane zostały też warsztaty dla seniorów – m.in. kulinarne i fotografii smartfonem.


Od 30 września 2017 r. przez tydzień „Gazeta Wyborcza Poznań” poświęcała specjalną uwagę sprawom seniorów. Redakcja przygotowała szereg materiałów – m.in. o tym, jak żyje się osobom starszym w mieście, czego oczekują, jaka jest dla nich oferta kulturalna, sportowa, zdrowotna czy edukacyjna. Każdego dnia w wydaniu papierowym i internetowym można było zapoznać się z jednym z tych tematów – np. w poniedziałek 2 października 2017 r. w poznańskiej „Gazecie Wyborczej” ukazał się materiał „Kultura dla seniora w Poznaniu. Od herbatki z artystami po warsztaty łączące pokolenia”.


W 2017 r. po raz pierwszy odbył się również specjalny cykl warsztatów i imprez skierowanych do seniorów, który uzupełniał tematykę publikacji. Odbyły się m.in. spotkanie z dietetykiem, wspólne zwiedzanie wystawy „Frida Kahlo i Diego Riviera. Polski kontekst” w CK Zamek, zajęcia jogi dla seniorów, warsztaty kulinarne i warsztaty fotografii smartfonem z fotoreporterem Łukaszem Cynalewskim.

Więcej    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.