Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Szkoła z Klasą 2.0

Edukacja to jeden z najważniejszych elementów rozwoju społecznego, a także zrównoważonego rozwoju. Współczesna szkoła stoi przed wieloma wyzwaniami i najważniejszym zadaniem -przygotowania dzieci i młodzieży do kontynuacji nauki, pracy zawodowej oraz aktywności obywatelskiej.

Akcja „Szkoła z klasą” ruszyła w 2002 r. z inicjatywy „Gazety Wyborczej” i Centrum Edukacji Obywatelskiej. Od 2015 r. rolę głównego organizatora akcji przejęła, specjalnie w tym celu powołana Fundacja Szkołą z Klasą. Akcja skierowana była do szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Jej zadaniem było wprowadzenie w polskich szkołach nowego sposobu myślenia o oświacie, promowanie zasad wspierających nowoczesną, efektywną edukację, podnoszenie jej poziomu, a także oddziaływanie na poprawę kultury wychowawczej oraz ożywienie współpracy szkół z ich bliższą i dalszą okolicą oraz środowiskiem lokalnym.

Celem 16. edycji  „Szkoły z Klasą 2.0” było wsparcie szkoły w trudnym procesie zmian, także tych wynikających z reformy edukacji. Wszystkie placówki biorące udział w programie, pracując z wykorzystaniem innowacyjnej metody design thinking, diagnozują potrzeby całej społeczności szkolnej i projektują rozwiązania z myślą o ich odbiorcach. Projekty realizowane w szkole nastawione są przede wszystkim na budowanie dobrych relacji, samodzielności, odpowiedzialności, umiejętności uczenia się i pasji do nauki.

W edycji 2016/2017 „Szkoły z Klasą 2.0” wzięły udział 203 szkoły, 194 dyrektorów, 199 koordynatorów, 971 uczestników (nauczycieli i innych pracowników szkoły). Do edycji 2017/2018 zgłosiło się 95 szkół, 95 dyrektorów, 95 koordynatorów, 642 uczestników (nauczycieli i innych pracowników szkoły). W konferencjach i wydarzeniach programu wzięło udział ponad 300 osób.

Program „Szkoła z Klasą 2.0” prowadzony jest przez Fundację Szkoła z Klasą, Centrum Edukacji Obywatelskiej i „Gazetę Wyborczą” przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Fundacji Agory.

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.