Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

ŚLĄSKIE BEZ SMOGU

Katowicka „Gazeta Wyborcza" wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego zorganizowała akcję „Śląskie bez smogu!". Polegała ona m.in. na informowaniu mieszkańców całego regionu o nowej uchwale antysmogowej. Najważniejsza była jednak partycypacja społeczna, czyli zaproszenie do rozmowy i działania wszystkich mieszkańców, którym zależy na poprawie jakości powietrza. Władze województwa chciały poznać ich pomysły na edukację i podnoszenie świadomości społecznej w tym zakresie.

„Śląskie bez smogu!” jest częścią akcji „Oddychać po ludzku", która ma na celu zwiększenie świadomości Polaków oraz wskazywanie najlepszych sposobów na walkę ze smogiem. Jej pomysłodawcą jest „Gazeta Wyborcza".

Więcej: Wyborcza.pl/oddychacpoludzku.

W ramach akcji w 4 subregionach województwa śląskiego zorganizowano warsztaty z mieszkańcami, konferencję dla mieszkańców, a także zamknięte warsztaty w Urzędzie Marszałkowskim dla liderów grup z warsztatów w subregionach oraz pracowników U rzędu.

Celem spotkań było wygenerowanie pomysłów na projekty edukacyjne, informacyjne czy promocyjne, które pomogą mieszkańcom Śląska zmierzyć się z tematem smogu.

Do udziału w warsztatach zaproszono osoby zaangażowane w temat ochrony środowiska, a spośród uczestników warsztatów zostali wybrani subregionalni liderzy, którzy zaprezentowali samorządowcom 8 najciekawszych projektów wypracowanych na warsztatach i mających szanse na realizację.

Warsztaty w ramach akcji „Śląskie bez smogu!” odbyły się w: Katowicach – pod hasłem „Szkoda zdrowia. Jak nie dać się smogowi", Rybniku - pod hasłem „Klimatyczna edukacja. Dlaczego warto uczyć, jak dbać o czyste powietrze", Częstochowie - pod hasłem „Zielona jazda. Dlaczego warto stawiać na ekologiczny transport" i w Żywcu - pod hasłem „Kopciuchy na celowniku. Dlaczego warto mądrze palić w piecu". W warsztatach udział wzięło prawie 200 osób.

Podsumowaniem działań była konferencja z udziałem władz województwa, naukowców i ekspertów, która odbyła się 15 listopada 2017 r.

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.