Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

10,90 zł

Zmiana[PLN]

1,11%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,11%
mWIG40 -1,96%
WIG-MEDIA -1,54%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Pracownicy Agory oddają krew

12 litrów – tyle krwi oddali pracownicy Agory podczas honorowej akcji oddawania krwi.

11 lipca 2017 r. Agora wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa zorganizowała akcję oddawania krwi w swojej warszawskiej siedzibie przy ul. Czerskiej 8/10. Prawie 100 osób wyraziło chęć oddania krwi w tej słusznej sprawie, spośród nich zarejestrowanych zostało 53 ochotników, a ostatecznie po szczegółowych badaniach 27 osób zakwalifikowało się do honorowego oddania krwi. Dzięki temu do potrzebujących trafiło aż 12 litrów krwi.

Zarówno akcja, jak i samo oddawanie krwi, były tematem kampanii promocyjnej wśród pracowników. Każdy dawca otrzymał oprócz tradycyjnej czekolady także kupon zniżkowy na lunch do firmowej stołówki oraz talon na zdrowy sok lub koktajl do wykorzystania w Gazeta Cafe.

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.