Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

PRACOWNIA MIAST

„Gazeta Wyborcza” jest obecna całej Polsce, dlatego tematyka lokalna jest dla redakcji bardzo ważna. „Pracownia miast” to akcja społeczna poświęcona wyzwaniom, przed którymi stoją polskie miasta. Na warsztatach i konferencjach podejmowane są tematy poprawy jakości życia w miastach. „Pracownia miast” to także przestrzeń do dialogu pomiędzy mieszkańcami, samorządowcami, społecznikami, przedstawicielami rządu, świata biznesu i kultury.

W ciągu 4 lat odbyło się już ponad 30 spotkań w 18 miastach w różnych regionach Polski, a w konferencjach wzięło udział łącznie ok. 5000 osób. Przeprowadzono również ponad 50 warsztatów dla włodarzy miast i wybranych specjalistów, które zaowocowały praktycznymi rozwiązaniami problemów miast.

Konferencja w Rzeszowie zorganizowana 29 marca 2017 r. podsumowała 3. edycję akcji - głównie cykl spotkań zorganizowanych w 2016 r. w 9 miastach. Tematem przewodnim edycji były innowacje i ekologia. W wydarzeniu wzięli udział eksperci z takich miast, jak: nagrodzone tytułem Zielonej Stolicy Europy 2018 Nijmegen (Holandia) - planista miejski Paul Goedknegt opowiadał m.in. o działaniach proekologicznych w tym mieście, kojarzony z innowacjami i przedsiębiorczością Tel Awiw (Izrael) - o rozwiązaniach i pozycjonowaniu miasta jako globalnej marki mówił Gilad Uziely z Urzędu Miasta, Amsterdam (Holandia), z którego Marc de Wit z Circle Economy opowiadał o dobrych praktykach gospodarki obiegowej z miast holenderskich, Wiedeń (Austria), z którego zaprezentowano wideomateriały dotyczące rozwiązań smart city, a także Bruksela (Belgia) i Glasgow (Wielka Brytania).

Formuła wydarzenia sprzyjała dyskusji i networkingowi pomiędzy polskimi i zagranicznymi gośćmi.

4. edycja „Pracowni miast” została zainaugurowana w kwietniu 2017 r. podczas konferencji w Sandomierzu pod hasłem „Miasto w roli głównej”. Głównymi tematami spotkania były: promocja miast poprzez film i media społecznościowe oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii do promocji miast. Dodatkowo odbyły się warsztaty dla włodarzy miast, dzięki którym mogli oni w praktyczny sposób i w mniejszych grupach zdobyć wiedzę na temat nowoczesnych metod promocji i wykorzystania filmu oraz produkcji filmowych do promocji miasta.

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.