Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Powstańcy 1944

W 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego redakcja Gazeta.pl po raz drugi oddała głos osobom, które uczestniczyły w wydarzeniach z 1944 r. Zapoczątkowany w zeszłym roku projekt „Powstanie ‘44” został uzupełniony o kolejny wyjątkowy materiał wideo.

We wtorek, 1 sierpnia 2017 r. Gazeta.pl po raz kolejny uczciła rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wyjątkowym wideo z udziałem Powstańców.


Poruszający materiał „Powstańcy 1944” był dostępny m.in. na stronie głównej portalu, na Facebooku, YouTubie, a także w specjalnym serwisie Powstanie44.Gazeta.pl.

Podczas tworzenia materiału zespół wideo Gazeta.pl zapytał Powstańców o to, co najlepiej zapamiętali z 63 dni walk - o najważniejsze momenty, emocje i uczucia, a także o codzienne życie w czasie wojny. Ich historie mówią same za siebie – Powstańcy opowiadają m.in. o pierwszym papierosie wypalonym nie dla zabawy, ale żeby nie czuć okropnego głodu, pierwszym zabitym człowieku czy strachu odczuwanym podczas walki na barykadach.
Projekt ma charakter niekomercyjny – portal zdecydował się na jego realizację, aby oddać hołd świadkom tamtych wydarzeń.

Dodatkowo 1 sierpnia 2017 r. materiał był wyświetlany w kinach sieci Helios i Gutek Film, na ekranach AMS w warszawskich tramwajach oraz na ekranach Screen Network. Projekt był także promowany na antenie Radia TOK FM.

Przez 63 dni fragmenty nagrań z udziałem Powstańców były publikowane na stronie głównej Gazeta.pl, a także na Facebooku. Materiał „Powstańcy 1944” był też wyświetlany na telebimie tuż przed startem 27. Biegu Powstania Warszawskiego. 

 

Więcej    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.