Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

„Paczka literacka” Wydawnictwa Agora i FRSI

„Paczka literacka” to inicjatywa Wydawnictwa Agora i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, której celem jest popularyzacja czytelnictwa w Polsce. FRSI od wielu lat wspiera rozwój bibliotek publicznych, zaś Wydawnictwo Agora od 15 lat jest uznanym wydawcą, przede wszystkim pozycji z dziedziny literatury faktu, ale także literatury pięknej, klasycznej, biografii oraz audiobooków. W partnerskim projekcie oba podmioty stworzyły wyjątkowy program dla bibliotek.

 

Do akcji Wydawnictwa Agora oraz FRSI zaproszone zostały wszystkie biblioteki publiczne w Polsce. Każda biblioteka, która zgłosiła się do 18 sierpnia 2017 r., mogła otrzymać bezpłatny pakiet zawierający 21 książek oraz dwa audiobooki.


Wśród książek znalazły się np.: „Reporterka” Jacka Antczaka i Hanny Krall, „Nie wierzę w życie pozaradiowe” Marka Niedźwieckiego czy „Laska nebeska” Mariusza Szczygła.
Żeby otrzymać pakiet, wystarczyło wypełnić krótki, elektroniczny formularz oraz zaznaczyć, ile pakietów zamawia biblioteka.


W ramach akcji zachęcano też biblioteki do organizowania wydarzeń promujących czytelnictwo, np. spotkań dyskusyjnych klubów książki czy innych wydarzeń tematycznych oraz konkursów na najlepszą recenzję, a także do promocji akcji w internecie.


23 sierpnia 2017 r. na stronie www.biblioteki.org została opublikowana lista placówek, które następnie we wrześniu otrzymały pakiety książek.


Dodatkowo odbył się konkurs dla bibliotek - placówki, które dołączyły do akcji, przesyłały multimedialną relację ze spotkania promującego czytelnictwo, podczas którego została wykorzystana wybrana książka z „Paczki literackiej”. Nagrodą była wizyta jednego z autorów Wydawnictwa Agora (Michała Rusinka, Adama Wajraka, Krystyny Przybylskiej oraz autorów biografii jej córki: Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego) w bibliotece i spotkanie z czytelnikami.

 

Więcej    

 

 

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.