Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Odpowiedzialny „Next Time” – czyli ludzie sukcesu o swojej drodze na szczyt

Polskie firmy potrzebują silnych wzorców, z których mogą czerpać idee przywództwa, odpowiedzialności, sprawnego zarządzania. Na portalu Gazeta.pl – jednym z największych w Polsce – cyklicznie, co tydzień pokazywane są i promowane dobre praktyki w biznesie. Do każdego odcinka „Next Time” przygotowanego przez zespół działu wideo i redakcję serwisu Next zapraszani są praktycy biznesu, którzy opowiadają m.in. o tym, jak zaczynali swoją działalność biznesową, jak zarządzają ludźmi, jak inwestują i czym jest dla nich odpowiedzialność.

 

„Next Time” to format wideo przygotowywany przez redakcje serwisu biznesowego Next.Gazeta.pl oraz dział wideo Gazeta.pl.


W cyklu „Next Time” przedstawiani są ludzie sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat - jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom internauci dowiadują się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także mogą lepiej poznać bohaterów wideo jako ludzi. Do tej pory zespół „Next Time” o prowadzeniu biznesu w sposób odpowiedzialny rozmawiał m.in. z Andrzejem Bliklem, Zbigniewem Grycanem, Piotrem Voelkelem, Martą Dymek i Emilianem Kamińskim. Każdy odcinek w wyjątkowy sposób pokazuje, jak pasja oraz zaangażowanie, a przede wszystkim - podejście do prowadzenia biznesu, ukształtowały firmy zakładane przez te osoby. Goście dzielą się swoimi sukcesami i porażkami, mówią o pierwszych doświadczeniach, obawach oraz swojej wizji biznesu, są zaangażowani w powstawanie odcinków.


Cykl „Next Time” cieszy się bardzo dobrym odbiorem społecznym, pozytywnymi komentarzami, poleceniami oraz wierną grupę odbiorców. Rośnie jego opiniotwórczość, coraz częściej media powołują się na wypowiedzi gości.
Równolegle do każdego odcinka przygotowywane są dodatkowe publikacje redakcji Gazeta.pl, które rozwijają poruszane w materiałach wideo zagadnienia (w ramach Next Plus).

Więcej    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.