Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Odbudowujemy wieś Wysoka Zaborska

Grupa Radiowa Agory zorganizowała specjalną akcję charytatywną, której celem było pozyskanie środków na wsparcie mieszkańców Wysokiej Zaborskiej. W tej pomorskiej miejscowości sierpniowe nawałnice w 2017 r. spowodowały ogromne spustoszenia, które dotknęły wszystkich mieszkańców wsi. Zniszczone zostały domy, budynki gospodarcze i niejednokrotnie cały dorobek życia poszkodowanych rodzin.

Tuż po sierpniowych nawałnicach, które dotknęły m.in. Gminę Brusy, we wrześniu 2017 r. w radiostacjach Grupy Radiowej Agory rozpoczęła się akcja charytatywna „Odbudowujemy wieś Wysoka Zaborska". Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio prowadziły zbiórkę na rzecz rodzin poszkodowanych podczas nawałnic. Na swoich antenach zachęcały do wzięcia udziału w zbiórce funduszy, a także nadawały relacje ze zniszczonych miejscowości. Dodatkowo została uruchomiona specjalna strona internetowa dedykowana zbiórce, na którą można było wejść za pośrednictwem stron stacji radiowych Agory. Informacje na temat akcji były również przekazywane na stronach stacji oraz na ich profilach w mediach społecznościowych.

W ciągu 10 dni udało się zebrać 282 tys. zł na rzecz poszkodowanych rodzin - w zbiórce uczestniczyli słuchacze. Na konto Gminy Brusy trafiło także 15 tys. zł - dochód ze specjalnego bloku reklamowego, który został wyemitowany w stacjach radiowych Agory 14 września 2017 r. Pojawiły się w nim reklamy takich firm, jak m.in. Toyota Motor Poland, Tesco Polska i Honda Polska.

W ramach akcji Grupa Radiowa Agory ufundowała również kontener mieszkalny dla jednej z najbardziej poszkodowanych rodzin ze wsi Małe Gliśno w Gminie Brusy. Tymczasowy dom, który miał pomóc rodzinie przetrwać trzy miesiące, został zamontowany 11 września 2017 r.

Wszystkie zebrane pieniądze zostały przekazane Gminie Brusy, na terenie której leży osada Wysoka Zaborska.

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.