Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

NAGRODA RADIA TOK FM IM. ANNY LASZUK

Radio TOK FM od 2011 r. przyznaje Nagrodę Radia TOK FM im. Anny Laszuk. Jej laureatami są osoby, instytucje lub organizacje, wyróżniające się odważnymi, niekonwencjonalnymi, niezwykłymi działaniami, dziełami lub wypowiedziami, które w ciągu minionego roku miały istotny wpływ na świadomość społeczną lub zmieniły polską rzeczywistość.

Patronką wyróżnienia jest Anna Laszuk, przedwcześnie zmarła dziennikarka stacji, która wyróżniała się odwagą w przełamywaniu stereotypów, zaangażowaniem i pasją w podejmowaniu walki o prawa człowieka, szczególnie prawa kobiet i mniejszości.

Nominacje do nagrody zgłaszają zarówno słuchacze, jak i goście stacji, zaś wyboru nominowanych dokonuje redakcja Radia TOK FM spośród zgłoszonych propozycji. Zwycięzcę wskazuje kapituła, której członkami w 2017 r. byli: rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar (ubiegłoroczny laureat), redaktor naczelna Radia TOK FM Kamila Ceran i jej zastępca ds. programowych - Piotr Zorć, architekt Robert Konieczny, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego prof. Elżbieta Mączyńska, ekspertka w dziedzinie psychologii politycznej, retoryki i języka polityki dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz, reżyserka filmowa, wokalistka i kompozytorka Maria Sadowska, socjolog prof. Tomasz Szlendak, historyk i krytyk literatury prof. Piotr Śliwiński, autor filmów animowanych i wykładowca łódzkiej PWSFTviT dr Mariusz Wilczyński, a także dziennikarze Radia TOK FM: Piotr Kraśko, Dorota Warakomska, Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel i Jacek Żakowski.

W 2016 r. jury przyznało nagrodę Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet. Statuetkę projektu Borisa Kudlički w imieniu uczestniczek Czarnego Protestu odebrały nauczycielki z Zabrza: Katarzyna Gwóźdź, Ewa Wnorowska, Katarzyna Jaskulska i Małgorzata Rybak, które stanęły przed komisją dyscyplinarną za to, że pracowały ubrane na czarno, solidaryzując się w ten sposób z Czarnym Protestem. Wśród nominowanych byli: Polski Alarm Smogowy, Paweł Machcewicz i Muzeum II Wojny Światowej oraz Jan Śpiewak i stowarzyszenie Miasto Jest Nasze.

Dotychczas laureatami nagrody byli: Adam Bodnar i Koalicja Organizacji Pozarządowych, Robert Biedroń, płk. Krzysztof Olkowicz, Fundacja Panoptykon i Katarzyna Szymielewicz, Danuta Wałęsa oraz Michał Boni. 

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.