Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

MIASTA IDEI NA ŚLĄSKU

Projekt Miasta Idei to próba zwrócenia uwagi na procesy, jakie zachodzą w miastach, na ich problemy, ale przede wszystkim - wyszukiwanie takich kierunków rozwoju miast, aby stały się one atrakcyjne dla mieszkańców.

Podczas cyklicznych spotkań w miastach wykorzystywane były kreatywność i entuzjazm uczestników, zwłaszcza mieszkańców, aktywistów miejskich i organizacji pozarządowych, które przy wsparciu ekspertów i decydentów wypracowują konkretne rozwiązania później realizowane.

Spotkania w ramach projektu Miasta Idei podzielone były na 2 grupy: warsztaty, podczas których uczestnicy (mieszkańcy, aktywiści miejscy oraz radni) przy wsparciu wyspecjalizowanych trenerów analizowali sytuację i pracowali nad rozwiązaniami, oraz otwarte dla publiczności panele dyskusyjne, podczas których eksperci rozmawiali o tym, w jakim kierunku powinno zmierzać miasto na podstawie wypracowanych wniosków z wcześniejszych warsztatów.

W 2017 r. spotkania pod hasłem Miasta Idei zorganizowane zostały w woj. śląskim w: Gliwicach, Jaworznie, Mikołowie, Zabrzu, Sosnowcu, Parku Rozrywki Legendia (Chorzów), Raciborzu, Świętochłowicach, Kłobucku i Parku Śląskim.

W 2017 r. powstał kwartalnik „Miasta Idei”, którego celem jest skuteczne śledzenie procesów, które zachodzą w miastach regionu śląskiego, ciekawie o nich opowiadać i inspirować przykładami, Pierwszy numer pisma, który ukazał się 31 marca 2017 r., opowiadał o budowaniu metropolii. To największe wyzwanie, jakie czeka miasta konurbacji katowickiej. W drugim numerze kwartalnika można było znaleźć odpowiedź, jak spędzić czas wolny w miastach na Śląsku. Wrześniowy numer dotyczył komunikacji i wiążącej się z nią coraz mocniej elektromobilności oraz tego, jakie zmiany w transporcie publicznym oraz indywidualnym czekają Górnośląski Okręg Metropolitarny. Grudniowy numer był poświęcony tematyce zarządzania miastem i rewitalizacji.

W ciągu prawie dwóch lat na Śląsku odbyło 25 spotkań. W warsztatach uczestniczyło prawie 580 społeczników i aktywistów miejskich. Do udziału w debatach zaproszono 150 ekspertów. Panelom dyskusyjnym przysłuchiwało się prawie 4 tys. osób.

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.