Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Matematyka się liczy

Matematyka jest przydatna w każdej czynności w naszym życiu - codziennych zakupach, opłacaniu rachunków, zakładaniu kont bankowych, aktywnościach sportowych czy dbaniu o dietę i zdrowy tryb życia. Niewiele osób na etapie edukacji uświadamia sobie jej znaczenie w dorosłym życiu. Celem akcji „Matematyka się liczy” zrealizowanej przez „Gazetę Wyborczą” w partnerstwie z Fundacją mBank było udowodnienie, jak potrzebna i ciekawa jest matematyka.

Akcja społeczna „Matematyka się liczy” rozpoczęła się wraz ze startem roku szkolnego 2017/2018.  Organizatorzy chcieli w niej pokazać, jak ważną dziedziną w naszym życiu jest matematyka, a także udowodnić, że to, w jaki sposób opowiada się o królowej nauk i jej naucza, to podstawa sukcesu. Atrakcyjne i nowoczesne formy przekazu wzbudzające i pielęgnujące naturalną ciekawość wśród uczniów przekładają się często na późniejsze wybory i życie najmłodszych.

W ramach akcji odbył się konkurs „Matematyka w twoim życiu”, którym uczniowie szkół podstawowych przedstawiali, jak matematyka jest obecna w ich życiu codziennym bądź w życiu ich szkoły. Prace można było przesyłać w formie: filmów wideo, zdjęć, gier, rebusów lub innych prezentacji. Do wygrania były granty finansowe dla szkół. Organizatorzy otrzymali rekordową liczbę zgłoszeń – udział w konkursie wzięło ponad 120 placówek. Wygrała Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza z Trzebini.

Punktem kulminacyjnym projektu był 4. Festiwal Matematyki, który odbył się 18 listopada 2017 r. w siedzibie Agory. W ramach wydarzenia można było wziąć udział w 1 z 10 warsztatów dla uczniów, rodziców i nauczycieli, a także zwiedzić stoiska z robotami, grami logicznymi, zabawami. Festiwalowi przyświecało hasło: „Matematyka jest wszędzie, jest znakomitą przygodą!”.

WIĘCEJ    

 

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.