Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

„Krzesła dla…” – akcja katowickiej „Gazety Wyborczej”

Katowicka redakcja „Gazeta Wyborcza” prowadzi akcję charytatywną „Krzesła dla…”, w ramach której namawia znane osobistości ze świata kultury, sztuki, sportu i polityki do oddania starych, wysłużonych krzeseł. Meble trafiają do artystów, którzy zamieniają je w dzieła sztuki. Przedmioty są wystawiane na aukcji, a całkowity dochód przeznaczony jest na szczytny cel.

W 2017 r. w ramach akcji „Krzesła dla ISKIERKI” artyści zmienili krzesła znanych ludzi w dzieła sztuki. Krzesła podarowali m.in.: aktorka Krystyna Janda, trębacz jazzowy Tomasz Stańko, rajdowiec i przedsiębiorca Rafał Sonik oraz piosenkarki: Natalia Przybysz i Natalia Grosiak. Wśród artystów, którzy wzięli stare meble „na warsztat”, znaleźli się m.in. Marcel Sławiński, scenograf oscarowej „Idy", kostiumolożka Barbara Ptak i architekt Tomasz Konior. 13 odrestaurowanych przez artystów krzeseł zostało zlicytowane podczas imprezy z okazji 45-lecia katowickiego Spodka za łączną kwotę 106 tys. zł. 

Zgromadzone środki wsparły fundację ISKIERKA, która opiekuje się pacjentami pediatrycznych oddziałów onkologicznych. Za przekazane środki udało się kupić: wirówkę laboratoryjną, łóżeczka niemowlęce wyposażone w wagę, wagi dla pacjentów oraz plazmery do oczyszczania powietrza w izolatkach, a także łóżka z kardiomonitorem i pompy infuzyjne. Dodatkowo zakupione zostały leki ratujące zdrowie i życie dzieci.  Pozostałe środki zostały przeznaczone na obóz rekreacyjny w Rewalu, gdzie 40 małych pacjentów wraz z rodzeństwem i rodzicami spędziło tydzień wakacji.

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.