Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Koperta życia

„Koperta życia” to formularz z najważniejszymi danymi osobowymi i medycznymi właściciela, który wypełnia się i chowa do oznaczonej specjalną naklejką lodówki. Ma on za zadanie pomóc służbom – medycznym, policyjnym, strażackim – w jak najszybszym dostarczeniu informacji na temat osoby potrzebującej pomocy, zwłaszcza starszej, mieszkającej samotnie.

W karcie należy uzupełnić informacje dotyczące jej właściciela – dane osobowe, numer telefonu do bliskiej osoby, przebyte choroby, zażywane leki i uczulenia i włożyć ją do plastikowej koperty. Kopertę z kartą wkłada się najczęściej do lodówki, na której umieszcza się specjalną naklejkę, na której widniej napis: TU JEST KOPERTA ŻYCIA.

Koperta życia ukazała się 10 marca 2017 r. w ramach akcji społecznej „Gazety Wyborczej” „DługoWIECZNI” oraz dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego i Urzędem Miasta Krakowa. W wydaniu tygodnika „Tylko Zdrowie” zaś  pojawiły się najważniejsze informacje dotyczące koperty życia - czytelnicy dowiedzą się m.in., w jakim celu powstała i jak należy prawidłowo ją wypełnić.

W tym dniu na pierwszej stronie „Gazety Wyborczej” naklejony został Memostick, a do środka dodatku Tylko Zdrowie zainsertowana została w woreczku foliowym pozostała część Koperty Życia- Karta Informacyjna.   

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.