Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Kino na Temat

Kino na Temat oraz Kino na Temat Junior to projekty edukacyjne skierowane odpowiednio do starszych uczniów oraz młodszych uczniów i przedszkolaków, które odbywają się we wszystkich kinach sieci Helios już od 2013 r..

Seanse obu projektów specjalnych odbywają się w okresie trwania roku szkolnego, z przerwą w trakcie wakacji - ich terminy są uzgadniane bezpośrednio z zainteresowanymi klasami, szkołami lub przedszkolami. Na seanse obowiązuje cena biletu grupowego, szkolnego.

Kino na Temat to cykl spotkań filmowych skierowanych do młodzieży z najstarszych klas szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, które poruszają problemy istotne dla młodzieży w okresie dorastania oraz rozpoczynających dorosłe życie. Starannie dobrany repertuar i interesujące tematy spotkań stanowią podstawę do emocjonującej wymiany zdań. Osobny dobór filmów i tematów jest przygotowywany dla grup z 5-7 klas szkół podstawowych, inny dla szkół ponadpodstawowych. Każde spotkanie tematyczne składa się z projekcji filmu oraz debaty młodzieży z udziałem zaproszonych gości: dziennikarzy i ekspertów w danej dziedzinie. Ważnym elementem spotkania jest głosowanie widzów związane z kluczowym pytaniem postawionym podczas dyskusji. Tytuły filmowe cieszące się największym powodzeniem w 2017 r. to: „Twój Vincent”, „Maria Skłodowska-Curie” i „Goodbye Berlin”.

W 2017 r. w ramach Kina na Temat i Kina na Temat Junior odbyło się przeszło 2 500 seansów dla wszystkich grup wiekowych.

 Więcej: Helios.pl

 

WIĘCEJ    

 

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.