Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Kiedy zobaczyłem Cię po raz pierwszy

Dzień Ojca to dobra okazja do poruszenia kwestii wyzwań związanych z ojcostwem. Co czuje mężczyzna, który widzi swoje dziecko po raz pierwszy? Burzę endorfin, zastrzyk radości, strach? Z okazji Dnia Ojca Gazeta.pl poprosiła znanych ojców o podzielenie się z użytkownikami swoimi wspomnieniami z momentu narodzin dzieci. W ten sposób powstał niezwykły materiał wideo.

Dział Lifestyle oraz dział Wideo portalu Gazeta.pl przygotowały specjalny materiał wideo z okazji Dnia Ojca, w którym znani ojcowie opowiadali o pierwszych chwilach ze swoimi dziećmi i o tym, co dla nich znaczy bycie tatą.
Aktor, raper, projektant, bokser wagi ciężkiej. Co ich łączy? Na pozór niewiele, a w rzeczywistości bardzo dużo. Wszyscy są ojcami i każdy z nich potwierdza, że moment narodzin dziecka jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych w życiu mężczyzny. Aktor Marcin Perchuć (tata Zosi i Stasia), projektant Tomasz Pągowski (tata Oskara, Nataniela i Vincenta), bokser wagi ciężkiej Przemysław Saleta (tata Nicole i Nadii) oraz raper Tomasz Kleyff - CNE (tata Hani) opowiedzieli redakcji Gazeta.pl co czuli, kiedy urodziły się ich dzieci.

Wideo pod tytułem „Kiedy zobaczyłem cię po raz pierwszy...” zostało opublikowane na stronie głównej Gazeta.pl, w serwisie dla rodziców eDziecko.pl oraz na profilu portalu na Facebooku, gdzie tylko w ciągu pierwszej godziny zostało wyświetlone ponad 23 tys. razy. W sumie specjalny materiał promowany tylko jednego dnia zanotował 80 tys. emisji na portalu.

Więcej    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.