Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

JUTRONAUCI

„Gazeta Wyborcza” zainicjowała nowatorski projekt, w którym przedstawiła (poprzez artykuły, materiały multimedialne oraz wydarzenia) sylwetki osób prezentujących otwarte, nowoczesne i inteligentne postawy – jutronautów. To osoby nastawione na zmienianie świata, ze znaczącymi osiągnięciami i potencjałem do dalszego rozwijania się. Mogą prowadzić różnorodny profil działalności – to projektanci, naukowcy, biznesmeni, filantropi.

Częścią projektu jest także stypendium „Bilet za horyzont”, przyznawane osobom i przedsięwzięciom wybranym przez 7 mentorów (w ramach 7 kategorii) i członków jury. Nagrody związane są z wykorzystaniem wiedzy, doświadczenia, czasu i uwagi mentorów.

Na projekt „Jutronauci” realizowany przez „Gazetę Wyborczą” w partnerstwie z Kulczyk Investments składały się:

  • cykl redakcyjny: sylwetki wybranych jutronautów (26 postaci) przedstawiane były co tydzień w „Gazecie Wyborczej” oraz w specjalnej sekcji poświęconej projektowi na Wyborcza.pl/jutronauci. Dodatkowo prezentowano multireportaże i rozmowy wideo,
  • wydarzenie otwierające projekt z udziałem 5 jutronautów, którzy opowiedzieli o tym, co i dlaczego robią oraz kto pomógł im osiągnąć sukces, co napędza ich do działania (21 września 2017 r. w siedzibie Agory),
  • 3 spotkania na żywo z wybranymi z osobami, z możliwością zadawania pytań na bieżąco przez uczestników, które odbyły się w 2017 r.: 6 października w Katowicach, 19 października w Warszawie i 6 listopada we Wrocławiu,
  • Stypendium „Bilet za horyzont” .
  • Finał „Jutronautów 2017”, czyli wydarzenie opierające się o panele dyskusyjne z udziałem jutronautów i innych gości specjalnych (m.in. Anja Rubik, Tomasz Bagiński, Ela Madej, dr Kamil Kulesza).  Podczas wydarzenia zostali ogłoszeni laureaci stypendium „Bilet za horyzont”. Uczestnicy mogli także poczuć przyszłość na własnej skórze w strefie Expo: testując roboty, inteligentne urządzenia i inne przedmioty. Odbyły się też warsztaty dla najmłodszych oraz dla dorosłych, podczas których uczestnicy prototypowali rozwiązania dla przyszłości.

Finałem projektu „Jutronauci 2017” było wydarzenie opierające się o panele dyskusyjne z udziałem jutronautów i gości specjalnych (m.in. Anja Rubik, Tomasz Bagiński, Ela Madej, dr Kamil Kulesza), podczas którego zostali ogłoszeni laureaci stypendium „Bilet za horyzont”. Uczestnicy mogli także poczuć przyszłość na własnej skórze w strefie Expo: testując roboty, inteligentne urządzenia i inne przedmioty. Odbyły się również warsztaty dla najmłodszych oraz dla dorosłych, podczas których uczestnicy prototypowali rozwiązania dla przyszłości.

W czasie 4 miesięcy trwania projektu „Gazeta Wyborcza” przedstawiła 26 sylwetek jutronautów, zorganizowano 5 spotkań na żywo, w których uczestniczyło 1 tys. osób, a relacje z nich śledziło 468 tys. internautów. Do konkursu na stypendium „Bilet za horyzont” zgłoszono 207 projektów.

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.