Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Fabryka św. Mikołaja

Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia zespół wrocławskiej „Gazety Wyborczej” wspólnie z Fundacją Agory i Kinem Nowe Horyzonty przygotowuje prezenty dla najbardziej potrzebujących dzieci z Wrocławia i okolic, a także wspiera wrocławskie instytucje i organizacje pozarządowe.

Celem 14. edycji akcji „Fabryka św. Mikołaja” było zebranie funduszy na wyposażenie domu dla dorosłych osób niepełnosprawnych intelektualnie prowadzonego przez Stowarzyszenie Bonitum, akcji podczas, której zebrano 200 tys. zł. Dzięki nim organizatorzy ufundowali paczki z prezentami dla tysiąca dzieci z wrocławskich podstawówek. Fundusze wsparły również podopiecznych stowarzyszenia Bonitum, które w styczniu 2018 r. otworzyło Środowiskowy Dom Samopomocy.

Przez 14 lat, dzięki zaangażowaniu pracowników, sponsorów i czytelników „Gazety Wyborczej Wrocław", w ramach „Fabryki św. Mikołaja” udało się zebrać w sumie niemal 2 mln zł., które – w postaci paczek – trafiły do 14 tys. najmłodszych dzieci z wrocławskich szkół oraz do wrocławskich szpitali, fundacji i stowarzyszeń.

WIĘCEJ    

 

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.