Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 3. KWARTALE 2023 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 3. KWARTALE 2023 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,38 zł

Zmiana[PLN]

-0,7%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO -0,7%
mWIG40 -1,94%
WIG-MEDIA 0,43%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Dwie godziny dla rodziny w 2017 r.

W 2017 r. Agora dołączyła do akcji „Dwie godziny dla rodziny” Fundacji Humanites - Sztuka Wychowania, której hasłem przewodnim było „Gotowanie na rodzinnym planie”. 1 czerwca 2017 r., czyli w Dniu Dziecka, każdy pracownik mógł skorzystać z wyjątkowej możliwości skrócenia swojego dnia pracy o dwie godziny i spędzenia tego czasu z bliskimi.

 

Dodatkowo, zespół wideo Gazeta.pl przygotował kilka pomysłów na wspólne, rodzinne spędzanie czasu: przepis Haps na dziecinnie prosty posiłek z grilla oraz poradnik Myk!, jak przygotować przenośną kuchnię na plaży. Filmy były dostępne również na Facebooku, w ten sposób bardzo szeroko promując akcję. Pracownicy Agory mogli wziąć udział w specjalnym konkursie, do czego zachęcał w e-mailach wewnętrznych zarząd spółki, zaś w intranecie można było znaleźć inspiracje, quiz i filmiki propagujące work-life balance. Zostały one wyświetlone prawie 300 tys. razy.

 

 Dziecinnie prosty grill na plaży       Przenośna kuchnia na plaży?    

 

 

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.