Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Długowieczni

Przed polską gospodarką, społeczeństwem i rodzinami stoi wiele wyzwań. Dlatego w ramach akcji społecznej „DługoWIECZNI” „Gazeta Wyborcza” poruszana najważniejsze tematy związane z seniorami i ich najbliższymi: zdrowie, społeczeństwo, aktywność fizyczna, polityka senioralna, technologia, „srebrna” gospodarka, styl życia. Działania w ramach akcji mają pomóc osobom w podeszłym wieku, schorowanym i samotnym, które często czują się niepotrzebne czy „odstawione na boczny tor”.

Twórcy akcji „DługoWIECZNI” chcą, by starość stała się ważnym i stałym tematem debaty publicznej, a ludzie w jesieni życia mieli nie tylko należytą opiekę i poczucie bezpieczeństwa, ale także - na równi z młodymi - szansę na realizację pasji i aktywności oraz możliwość korzystania z dóbr kultury, np. kina i teatru.

W 2018 r. „DługoWIECZNI” to wspólna inicjatywa „Gazety Wyborczej” i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. W ramach akcji w 2018 r. zorganizowano warsztaty dla seniorów i młodszych pokoleń oraz przedstawicieli instytucji kulturalnych.

 Długowieczni na śląsku

Spotkania odbyły się w Mysłowicach, Sosnowcu, Wodzisławiu Śląskim i Katowicach. Podczas nich rozmawiano m.in. o tym, co można zrobić, żeby aktywizować seniorów i zachęcić ich do uczestniczenia w życiu swoich społeczności.

„DługoWIECZNI” Ogłoszono też zwycięzców konkursu „Miasto/gmina życzliwe Długowiecznym”. W debacie udział wzięło ponad 130 osób.

W 2017 r. akcja realizowana była m.in. poprzez: cykl redakcyjny na stronach ogólnopolskich i lokalnych oraz w magazynach „Gazety Wyborczej”, lokalny dodatek w całości poświęcony seniorom, a także specjalny serwis internetowy Wyborcza.pl/Dlugowieczni. Dzięki realizacji akcji w zasięgu ogólnopolskim „Gazety Wyborczej” i jej dodatków udało się dotrzeć do wielu osób w całej Polsce.

W opublikowanych materiałach poruszono kwestie: sytuacji seniorów w Polsce na tle innych krajów, aktywności i wolontariatu seniorów, „Koperty Życia”, integracji międzypokoleniowej, akcji „Apteka przyjazna seniorom” (a co za tym idzie - doradztwie w kupowaniu leków i minimalizacji suplementacji). Powstał też poradnik dotyczący Domów Pomocy Społecznej. Partnerem akcji w 2017 r. był m.in. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

WIĘCEJ    

 

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.