Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Centrum Premier Czerska 8/10

Warszawska siedziba Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w 2017 r. zmieniła się kilkukrotnie w Centrum Premier, czyli miejsce łączące twórców literatury, filmu, teatru, muzyki, gier komputerowych i mody z publicznością.  Centrum Premier Czerska 8/10 to cieszące się popularnością spotkania z twórcami, o których się mówi i dziełami, które się przeżywa. Spotkania odbywają się w siedzibie Agory w Warszawie, ale można je również oglądać dzięki transmisjom na żywo na Wyborcza.pl i w mediach społecznościowych.

Dzięki dotychczas zorganizowanym spotkaniom z cyklu Centrum Premier Czerska 8/10 „Gazeta Wyborcza” mogła pokazać szerokiej publiczności ciekawe propozycje filmowe i wydawnictwa, które były pretekstem do rozmów z ciekawymi osobami ze świata kultury, sztuki i podróży. W 2017 r. w 6 spotkaniach Centrum Premier Czerska 8/10 wzięło udział ok. 3 tys. osób.

Podczas pierwszego z nich Agnieszka Holland i Olga Tokarczuk opowiadały o filmie „Pokot”. Na kolejnym spotkaniu Elżbieta Dzikowska, Martyna Wojciechowska, Marek Kamiński i Aleksander Doba dyskutowali o fenomenie Tony’ego Halika z Mirosławem Wlekłym, autorem książki „Tu byłem. Tony Halik”. Tłumy przyciągnęła też Krystyna Janda – rozmowa z aktorką krążyła wokół jej pamiętników. We wrześniu 2017 r. odbyła się premiera pierwszej w pełni autoryzowanej przez rodzinę biografii Anny Przybylskiej „Ania” wydanej nakładem Wydawnictwa Agora. Podczas spotkania w Centrum Premier aktorkę wspominali jej bliscy oraz autorzy książki – Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki. W październiku 2017 r. odbyło się spotkanie wokół filmu „Twój Vincent” dystrybuowanego przez NEXT FILM. Podczas tego wydarzenia można było usłyszeć o tajnikach powstawania filmu, a jego gośćmi specjalnymi byli reżyserzy filmu: Dorota Kobiela i Hugh Welchman, dubbingujący jedną z postaci Jerzy Stuhr oraz Robert Gulaczyk, odtwórca roli głównej.

Wstęp na wszystkie wydarzenia - po rejestracji – był bezpłatny. Każde wydarzenie dzięki transmisjom na Wyborcza.pl i w media społecznościowych oglądało kilkanaście tysięcy osób.

W ramach Centrum Premier odbyło się też biletowane spotkanie z Danem Brownem.  „Gazeta Wyborcza” prowadziła transmisję z tego wydarzenia na stronie Wyborcza.pl i na Facebooku.

Spotkania z cyklu Centrum Premier Czerska 8/10  to okazja do bezpośredniego kontaktu czytelników „Gazety Wyborczej”, ale też innych osób z ciekawymi twórcami, pasjonatami, ważnymi postaciami w życiu społeczno-politycznym i kulturze, a także z redakcją i dziennikarzami. Wydarzenia dają możliwość zadania pytań i odbycia interesujących rozmów, kupna książki w promocyjnej cenie, zdobycia autografu ulubionego autora. 

Formuła spotkań jest wciąż rozwijana, m.in. dzięki internetowi i transmisjom online. W styczniu 2018 r.  z gośćmi Centrum Premier Czerska 8/10 spotkał się himalaista Wojciech Kurtyka oraz autorka jego pierwszej biografii Bernadette McDonald, natomiast w lutym 2018 r. odbyło się spotkanie z Anne Applebaum – historyczką i dziennikarką. Na kolejne miesiące planowana jest m. in. premiera sztuki  pt. „Czekam na telefon”.

Profil na Facebooku

WIĘCEJ    

 

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.