Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Akademia Opowieści

„Akademia Opowieści” jest inicjatywą reporterów związanych z tygodnikiem „Duży Format” „Gazety Wyborczej” oraz Ośrodka „Brama Grodzka – Teatr NN”. Projekt powstał, aby namawiać czytelników „Gazety Wyborczej” do opisania najważniejszej postaci w ich życiu i wspólnie stworzyć portrety osób ważnych, choć powszechnie nieznanych. Na łamach „Dużego Formatu" i w specjalnym serwisie Wyborcza.pl/akademiaopowiesci redakcja opowiadała o ludziach, którzy pozostawili po sobie wspaniały ślad - prezentowała bohaterów i uczyła o nich pisać.

W ramach przedsięwzięcia odbyły się spotkania i warsztaty w 12 polskich miastach. Podczas tych wydarzeń dziennikarze Mariusz Szczygieł, Michał Nogaś i Włodzimierz Nowak inspirowali czytelników do tworzenia portretów bliskich, rozmawiając ze znanymi pisarzami, muzykami, artystami, ale też lekarzami czy działaczami lokalnego samorządu. W rezultacie na łamach „Dużego Formatu” ukazały się interesujące artykuły, a w serwisie Wyborcza.pl/akademiaopowiesci publikowane były filmy i opowieści.

Punktem kulminacyjnym projektu był konkurs pt. „Najważniejszy człowiek w moim życiu”, w ramach którego od stycznia do końca marca 2017 r. czytelnicy przesyłali portrety osób ważnych, choć powszechnie nieznanych. Kapituła konkursu, której przewodniczył redaktor Włodzimierz Nowak, a w skład której weszli: muzyk i reżyserka Maria Sadowska, pisarz Jacek Dehnel, dziennikarka i reporterka Lidia Ostałowska i dyrektor  Ośrodka „Brama Grodzka – Teatr NN” w Lublinie Tomasz Pietrasiewicz, wybrała spośród 1655 opowieści 12 najciekawszych i najlepiej napisanych historii. Nagrodą była publikacja w „Dużym Formacie”, a dodatkowo autorzy 3 najlepszych opowieści otrzymali nagrody finansowe.

Finał projektu miał miejsce podczas Gali Festiwalu Małych Opowieści organizowanej przez Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” w ramach obchodów Wielkiego Jubileuszu 700-lecia Miasta Lublina 24 czerwca 2017 r.

WIĘCEJ    NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.