Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 1. KWARTALE 2024 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 1. KWARTALE 2024 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

11,76 zł

Zmiana[PLN]

1,2%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,2%
mWIG40 -0,34%
WIG-MEDIA -0,26%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Agrafka Agory

„Agrafka Agory" to partnerski Program Fundacji Agory i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce realizowany od 2006 r. (dawniej jako „Moje stypendium"). Jego celem jest wsparcie organizacji pozarządowych prowadzących programy stypendialne oraz promocja tematyki stypendiów edukacyjnych na terenach wsi i mniejszych miast (do około 100 tys. mieszkańców).

Celem „Agrafki Agory” jest realizacja programu dotacji dla organizacji pozarządowych, prowadzących programy stypendialne oraz promocja tematyki stypendiów edukacyjnych. Granty są przeznaczone na dofinansowanie lokalnych konkursów stypendialnych dla studentów pochodzących z małych miejscowości. W ramach jedenastu edycji Programu „Agrafka Agory" przyznano 147 dotacji na realizację lokalnych programów stypendialnych na sumę ponad 1,2 mln zł.

W 11. edycji Programu (w roku akademickim 2016/2017) dofinansowanie lokalnych konkursów stypendialnych z Fundacji Agory objęło 10 organizacji na łączną kwotę 68 400 zł. W sumie zaś przyznano stypendia o łącznej kwocie 153 780 zł, które otrzymało 45 najlepszych studentów.

Stypendyści to młodzi ludzie, którzy reprezentują 24 uczelnie i studiują na 27 kierunkach. Ich osiągnięcia są imponujące - od zwycięstw w ogólnopolskich konkursach, publikacji artykułów naukowych i monografii, poprzez aktywność społeczną i inwencję inżynierską w postaci zbudowania działającego zrobotyzowanego ramienia czy drukarki 3D.

Agrafka Agory

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.