Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

10,76 zł

Zmiana[PLN]

-0,37%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO -0,37%
mWIG40 -1,71%
WIG-MEDIA -0,77%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Agora „Pracodawcą Przyjaznym Czytającym”

2053 liczba pobrań e-booków, dokonanych przez pracowników Grupy Agora w ramach akcji „Darmowe e-booki”

Agora jako jedna z pierwszych firm w Polsce dołączyła do akcji „CzytajPL” i otrzymała tytuł „Pracodawca przyjazny czytającym”.

Spółka aktywnie promuje czytelnictwo nie tylko w społeczeństwie, ale również wśród pracowników, którzy mogą skorzystać z rabatu na: e-booki, audiobooki i prasę w księgarni internetowej Publio.pl, na książki w księgarni internetowej Kulturalnysklep.pl oraz kolekcje Wydawnictwa Agora w Gazeta Cafe, a także zniżki na prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej”, a także prenumeratę czasopism publikowanych przez Agora S.A.

 

Darmowe e-booki na wakacje i na święta

W 2017 r. dwukrotnie – przed wakacjami i w okresie świątecznym – pracownicy Grupy Agora mogli bezpłatnie pobrać e-booki ze strony sklepu Publio.pl w ramach promocji czytelnictwa.

 

 „Przeczytana? Wymień się!”

 

200 liczba przekazanych książek 

 

Inicjatywa wymiany przeczytanych książek z dotychczasowych jednorazowych działań przerodziła się w cykliczną akcję. Pracownicy Grupy Agora z siedziby przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie każdego dnia mogą przynieść lub zabrać książki z regału, który na stałe został umiejscowiony w siedzibie firmy.

Raz na kwartał część zbiorów przekazywana jest do Pokoju pacjenta w Instytucie – Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz do domów Samotnej Matki i Noclegowni dla Bezdomnych.

 

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.