Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA  W 2. KWARTALE 2023 R.

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

WYNIKI FINANSOWE GRUPY AGORA W 2. KWARTALE 2023 R.

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

8,18 zł

Zmiana[PLN]

0,25%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 0,25%
mWIG40 0,11%
WIG-MEDIA -1,19%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Kino na Temat Junior

Kino na Temat Junior to spotkania edukacyjne z filmem i bajką dla przedszkolaków oraz młodszych uczniów szkół podstawowych. Oglądanie filmu czy bajki połączone jest z zabawą.

Przed każdym seansem odbywają się warsztaty i quizy z atrakcyjnymi nagrodami, które są skonstruowane przez edukatorów filmowych zgodnie z podstawą programową obowiązującą w przedszkolach i młodszych klasach szkoły podstawowej. W tym roku szkolnym po raz pierwszy wprowadzona została stała oferta dla przedszkolaków. Warstwę merytoryczną i dydaktyczną projektów koordynują edukatorzy filmowi.

W 2017 r. najpopularniejszymi tytułami w cyklu Kino na Temat Junior były: „Tarapaty”, „Sing” oraz „Smerfy”, a w ofercie dla przedszkolaków - seria polskiej animacji: „Przytul mnie” oraz „Kacper i Emma jadą w góry”.

W 2017 r. w ramach Kina na Temat i Kina na Temat Junior odbyło się przeszło 2 500 seansów dla wszystkich grup wiekowych.

Więcej: Helios.pl

WIĘCEJ    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.