Kurs języka angielskiego online z "Gazetą Wyborczą"

Dział komunikacji korporacyjnej
09.10.2017
A A A
Już jutro - we wtorek, 10 października br. z "Gazetą Wyborczą" będzie można kupić voucher na 3-miesięczny kurs angielskiego online firmy eTutor.

Voucher ze specjalnym kodem zapewnia 3 miesiące nauki języka angielskiego. Z kursu można korzystać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, wszędzie i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu (na komputerze, tablecie i na smartfonie).


Aby aktywować dostęp, wystarczy wpisać kod z vouchera na stronie etutor.pl/karta i założyć konto. Po założeniu konta wystarczy wykonać test powitalny i można rozpocząć naukę. Kod należy aktywować najpóźniej do końca października br.

Więcej informacji można znaleźć w serwisie Wyborcza.pl.


eTutor to największa w Polsce platforma do nauki angielskiego. Użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich poziomów zaawansowania (od A1 do C2) i sami decydują o celach i tempie swojej nauki. W rezultacie poznają język bez ograniczeń i bez stresu.


Cena „Gazety Wyborczej” z voucherem na kurs języka angielskiego online to 19,99 zł.


Wydanie „Gazety Wyborczej” z voucherem na kurs języka angielskiego online wspiera promocja w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotował Dział marketingu „Gazety Wyborczej" we współpracy z agencją Bardzo, za zakup mediów odpowiadało Blue449.