Specjalne wydanie "Gazety Wyborczej" na Boże Ciało

Dział komunikacji korporacyjnej
12.06.2017
A A A
W najbliższą środę, 14 czerwca br. będzie można kupić specjalne wydanie "Gazety Wyborczej" powiększone o 16 stron tekstów, z którymi czytelnicy będą mogli spędzić wolny czas.

W wydaniu redakcja wspólnie z holenderskim prymatologiem i etologiem prof. Fransem de Waahlem sprawdzi, czy zwierzęta mają świadomość i czy ludzie są wystarczająco bystrzy, by to dostrzec. Oliver Burkeman, autor książki „Szczęście. Poradnik dla pesymistów" wyjaśni Annie Kiedrzynek, dlaczego pozytywne myślenie może czasem szkodzić, a Robert Siewiorek będzie bronił nudy i sprawdzi, co myśleli o niej Susan Sontag, Kurt Vonnegut i Artur Schopenhauer.

W numerze czytelnicy znajdą także pierwszy odcinek letniego cyklu „Wakacje z historią" przygotowanego przez zespół tygodnika „Ale Historia", który będzie poświęcony Florencji z czasów, gdy Brunelleschi projektował sklepienie najsłynniejszej katedry w mieście. Tym, którzy w długi weekend planują nadrobić kulturalne zaległości, redakcja podpowie, które filmy i seriale na VOD warto obejrzeć.

Wszyscy, którzy lubią trenowanie pamięci, znajdą w numerze wyjątkowe łamigłówki i krzyżówki.

Cena „Gazety Wyborczej” na Boże Ciało to 4,99 zł.

Wydanie „Gazety Wyborczej” na Boże Ciało wspiera promocja w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, RMF FM), na nośnikach reklamy wewnętrznej (Platform Channel) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotował Dział promocji „Gazety Wyborczej” oraz Agencja Bardzo.