Autor książkowych bestsellerów Dan Brown w Centrum Premier Czerska 8/10 już 24 października br.

Dział komunikacji korporacyjnej
10.10.2017
A A A
Dan Brown, jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie będzie gościem Centrum Premier Czerska 8/10. Autor bestsellerów przyjedzie do Polski w związku z premierą powieści "Początek". Organizatorem spotkania, które odbędzie się we wtorek, 24 października br. w godz. 19.00-21.00, jest "Gazeta Wyborcza", a partnerem Wydawnictwo Sonia Draga. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży na Co Jest Grane 24.

Jednym z tematów rozmowy będzie nowa książka amerykańskiego pisarza zatytułowana "Początek". Robert Langdon ponownie mierzy się w niej z tajemnicami, które "wstrząsają światem". Premiera piątej części przygód słynnego historyka sztuki miała miejsce 3 października 2017 r. Polskim wydawcą powieści jest Wydawnictwo Sonia Draga.
Bilety na spotkanie z Danem Brownem można kupić na Bilety.CoJestgrane24.pl.
Więcej informacji - na stronie Centrum Premier Czerska 8/10.

Dan Brown to bez wątpienia najpopularniejszy autor naszych czasów. Umiejętności łączenia teorii spiskowych z talentem do konstruowania skomplikowanych zagadek i intryg zjednały mu rzesze czytelników na skalę nieznaną dotąd we współczesnej literaturze. Jest autorem "Cyfrowej twierdzy", "Zwodniczego punktu", "Zaginionego symbolu" oraz zekranizowanych książek "Inferno", "Anioły i demony" oraz "Kod Leonarda da Vinci", okrzykniętej "thrillerem wszech czasów". Fenomen tego tytułu potwierdzają wydania w kilkudziesięciu językach i ponad 80 mln wydrukowanych egzemplarzy. Łączny nakład wszystkich wydanych dzieł Browna przekroczył 170 milionów egzemplarzy.
Dan Brown jest absolwentem Amherst College i Phillips Exeter Academy, byłym wykładowcą literatury angielskiej i scenopisarstwa, a z zamiłowania muzykiem.

Centrum Premier Czerska 8/10 to miejsce spotkań poświęconych twórcom i dziełom z dziedziny literatury, filmu, teatru, muzyki, gier komputerowych lub mody. Dotychczas odbyły się już rozmowy poświęcone m.in. biograficznej książce "Ania" - o Annie Przybylskiej, a także z podróżnikami Elżbietą Dzikowską, Martyną Wojciechowską, Markiem Kamińskim i Aleksandrem Dobą oraz Mirosławem Wlekłym, autorem książki 'Tu byłem. Tony Halik'.

Zobacz także