Julia Tryzno została menadżerem wideo w serwisie Plotek.pl

Dział komunikacji korporacyjnej
27.07.2017
A A A
Julia Tryzno dołączyła do redakcji serwisu Plotek.pl jako menadżer wideo. Na nowym stanowisku odpowiada za dobór i tworzenie treści wideo.

Julia Tryzno od kilku lat zajmuje się tematami związanymi z show-biznesem oraz polskimi i zagranicznymi celebrytami. Posiada także rozległą wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia treści wideo - doświadczenie w tej dziedzinie zdobywała m.in. w serwisie Plejada.pl.

- Kładziemy nacisk na rozpoznawalne, wyjątkowe treści, do których chętnie wracają zarówno nasi użytkownicy, jak i internauci stykający się z nimi np. na pośrednictwem strony głównej Gazeta.pl, mediów społecznościowych czy naszych aplikacji mobilnych. Bardzo cieszę się, że w tworzeniu właśnie takiego contentu pomoże nam teraz Julia Tryzno, która zna świat show-biznesu od podszewki - mówi Agnieszka Rowicka, redaktor naczelna Plotek.pl.

Od maja 2015 r. Julia Tryzno pracowała w Grupie Onet, gdzie pełniła funkcję redaktora i reportera wideo w serwisie Plejada.pl, a także była wydawcą programu „Gwiazdy Cejrowskiego”. Współprowadziła również dwie edycje „Wielkiej Gali Gwiazd Plejady”. We wcześniejszych latach była pracownikiem Grupy ZPR, gdzie pracowała na stanowisku reportera, redaktora oraz prezentera m.in. w internetowej telewizji Super Expressu, w serwisie Eska.pl oraz w telewizji Fokus.

Plotek.pl to serwis z grupy Gazeta.pl, który dostarcza internautom najświeższe informacje oraz zdjęcia ze świata gwiazd. W ubiegłym roku serwis odświeżył layout, a także wprowadził nowe, innowacyjne formaty takie, jak rozmowy na żywo z celebrytami czy quizy z gwiazdami. Większość użytkowników serwisu wyświetla treści Plotek.pl za pośrednictwem smartfonów, a także w aplikacjach mobilnych - Plotek.pl i Gazeta.pl LIVE dostępnych na urządzenia z systemami iOS, Android i Windows Phone.

Zobacz także