Stypendium i spotkanie z wybranym mentorem do wygrania w ramach projektu "Jutronauci"

Dział komunikacji korporacyjnej
06.11.2017
A A A
Organizatorzy projektu "Jutronauci" zachęcają do zgłaszania swoich kandydatur w ramach stypendium "Bilet za horyzont". Wystarczy wybrać jednego z mentorów projektu, napisać parę słów o sobie i przesłać zgłoszenie do piątku, 18 listopada br.

Wśród mentorów projektu „Jutronauci” są m.in. neurobiolożka Agata Maria Kołodziejczyk, architekt Robert Konieczny, analityczka trendów Zuzanna Skalska, dyrektor kreatywny w Netfliksie Tomasz Opasiński oraz inwestor Sebastian Kulczyk. Każdy z mentorów oferuje stypendystom swój czas, a także pomoc i wsparcie w drodze do osiągnięcia wymarzonego celu.Listę wszystkich mentorów można znaleźć na http://wyborcza.pl/Jutronauci/7,161271,22542350,wez-udzial-w-konkursie-na-stypendium-i-wygraj-bilet-za-horyzont.html.

W konkursie o stypendium może wziąć udział każdy, kto chce zmienić swoje życie. Wystarczy wybrać mentora, do którego kieruje zgłoszenie, przesłać informacje o sobie oraz o swoim przedsięwzięciu wraz z uzasadnieniem zgłoszenia, a także załączyć plik zawierający rozwinięcie pomysłu i pozostawić swój adres e-mail. Należy to zrobić poprzez specjalny formularz dostępny na stronie http://wyborcza.pl/Jutronauci/0,160054.html.

W pierwszym etapie konkursu (od 26 października do 18 listopada br.) zbierane są zgłoszenia przez internet. W ramach drugiego etapu (między 19 listopada a 6 grudnia br.) finaliści - autorzy najciekawszych zgłoszeń (do trzech osób wybranych przez każdego mentora) zaprezentują się na żywo przed mentorami. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas finału projektu „Jutronauci” 9 grudnia br. w Warszawie.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie: http://bi.gazeta.pl/im/3/22564/m22564333,JUTRONAUCI-KONKURS.pdf.

„Jutronauci” to projekt „Gazety Wyborczej” o Polakach, którzy zmieniają świat. To historie wybitnych Polaków - „jutronautów”: wizjonerów, pasjonatów, innowatorów. Co powoduje, że tylko nielicznym udaje się wykroczyć poza horyzont teraźniejszości i urzeczywistnić swoje marzenia? Dlaczego to właśnie oni zaszli tak daleko? Czy istnieje jakiś przepis na sukces? Partnerem projektu jest Kulczyk Investments. Więcej: http://wyborcza.pl/jutronauci.

Pierwsze oświadczenie na temat informacji niefinansowych Grupy Agora zawiera wskaźniki przygotowane na podstawie międzynarodowych wytycznych Global Reporting Initiative (GRI G-4) oraz Suplementu Sektorowego - Media, dotyczących raportów zrównoważonego rozwoju. Dokument spełnia wymogi Ustawy o Rachunkowości, implementującej Dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/95/UE, która obliguje jednostki zainteresowania publicznego do ujawniania informacji niefinansowych począwszy od 2017 roku.