Radio TOK FM jako jedyna stacja w Polsce zaprosi słuchaczy na wyjątkowe wydarzenie - spotkanie z Depeche Mode w Berlinie

Dział komunikacji korporacyjnej
03.03.2017
A A A
Tylko na antenie Radia TOK FM polscy fani zespołu Depeche Mode będą mogli zdobyć zaproszenia na specjalne berlińskie wydarzenie, które odbędzie się 17 marca br. i będzie połączone z premierą najnowszej płyty grupy. Aby wygrać wyjazd do Berlina, słuchacze Radia TOK FM muszą opowiedzieć dowolną historię używając tytułów utworów Depeche Mode.

Już od dziś, 3 marca br. słuchacze Radia TOK FM mogą wziąć udział w specjalnym konkursie, w którym do wygrania są zaproszenia na kameralny koncert Depeche Mode w Berlinie. Podczas imprezy zespół zaprezentuje swoją najnowszą płytę, a każdy z uczestników będzie miał okazję przywitać się z muzykami.

Zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie nie są dostępne w sprzedaży - można je zdobyć jedynie w konkursach organizowanych przez wybrane europejskie media w ramach promocji najnowszego albumu Depeche Mode. Radio TOK FM jako jedyna stacja w Polsce uczestniczy w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

Aby wygrać podwójne zaproszenie, słuchacze muszą opowiedzieć swoją historię używając tytułów utworów Depeche Mode. W celu wzięcia udziału w konkursie należy od 3 marca br. od godz. 12:00 do 10 marca br. do godz. 14:00 dokonać zgłoszenia do konkursu przez stronę www.tokfm.pl/konkurs.
Finał konkursu, podczas którego zostanie wyłoniony zwycięzca odbędzie się 11 marca br. w programie „Między Słowami” na antenie Radia TOK FM.

Jednocześnie na antenie radia znajdzie się wiele audycji poświęconych Depeche Mode - o zespole opowiedzą m.in. Tomasz Stawiszyński i Mikołaj Lizut oraz prowadzący audycje „Między Słowami" i „Kultura osobista".
Konkurs jest promowany na antenie radia, na stronie Tokfm.pl, a także na profilach stacji na Facebooku i Twitterze.
Organizatorem koncertu jest firma Sony, która pokryje koszty przejazdu na koncert oraz zakwaterowania w Berlinie.