Kulisy "Azja Express 2" w programie "Azja po Azji" na Plotek.pl

Dział komunikacji korporacyjnej
04.10.2017
A A A
Drugi sezon programu "Azja Express" na antenie TVN nabiera tempa, stawka rośnie, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne przygody polskich gwiazd w odległych zakątkach świata. Po każdym odcinku redakcja Plotek.pl zaprasza wszystkich na program "Azja po Azji", w którym znani uczestnicy telewizyjnego show odsłaniają jego kulisy.

"Azja po Azji” to mini talk-show Plotek.pl, w którym uczestnicy „Azja Express 2” opowiadają o kulisach programu. W każdej odsłonie formatu reporter serwisu Aleksander Sikora rozmawia z jednym z uczestników „Azja Express 2” - wspólnie omawiają najciekawsze momenty odcinka oraz wydarzenia, które nie zostały pokazane widzom. Dotychczas gośćmi „Azja po Azji” byli youtuber Łukasz Jakóbiak, choreograf i tancerz Michał Piróg i prezenterka pogody Dorota Gardias.

- Po każdym wieczorze z „Azja Express 2” odczuwamy spory niedosyt i ciekawość, bo wiemy, że w godzinnym odcinku programu realizatorzy musieli zmieścić wszystkie najciekawsze momenty i wielu wydarzeń nie udało im się pokazać. W „Azja po Azji” dopytujemy uczestników show właśnie o te zakulisowe fakty i „smaczki” - mówi Agnieszka Rowicka, redaktor naczelna Plotek.pl.

Nowe odcinki formatu „Azja po Azji” można oglądać w serwisie Plotek.pl w każdą środę o godzinie 23:00 - po emisji „Azja Express 2” w TVN.
Już dziś gościem programu, który odpowie na pytania reportera Plotek.pl, będzie projektantka mody Joanna Przetakiewicz.

Zobacz także