NaZdrowie - najnowszy format social video Gazeta.pl

Dział komunikacji korporacyjnej
29.08.2017
A A A
Czy amigdalina to cudowny lek na raka? Czy szczepionki wywołują autyzm? Czy badanie żywej kropli krwi ma sens? Na te i inne pytania dotyczące medycyny odpowie nowy format wideo portalu Gazeta.pl - NaZdrowie.

Jutro - w środę, 30 sierpnia - zadebiutuje NaZdrowie, najnowszy format wideo portalu Gazeta.pl.

Po sukcesach formatów social video z prostymi pomysłami ułatwiającymi życie jak Haps (kulinaria), Myk! (zrób to sam) i Ach! (pielęgnacja i kosmetyka) Gazeta.pl uruchamia format zajmujący się zdrowiem. Jak pokazują badania, aż 3/4 Polaków uznaje zdrowie za największą wartość, ten sam trend obserwujemy też na naszych serwisach i forach - wyjaśnia Miłosz Ploch, dyrektor produkcji wideo Gazeta.pl.

NaZdrowie to krótkie materiały wideo, które skupią się na wyjaśnianiu popularnych wśród internautów mitów związanych z medycyną - szeroko pojętym zdrowiem, farmaceutykami i stylem życia.
NaZdrowie w niczym nie przypomina nudnych prezentacji. To szybki, teledyskowy format obalający popularne mity i weryfikujący modne teorie, które raz na jakiś czas rozpalają dyskusje internautów. Chcemy przykuwać ich uwagę zarówno praktyczną tematyką, jak i nowatorską formą - dodaje Miłosz Ploch.

Pierwsze trzy odcinki NaZdrowie można obejrzeć na stronie: http://zdrowie.gazeta.pl/zdrowie_gazeta/7,144216,22293064,nowy-format-wideo-gazeta-pl-bo-zdrowie-jest-dla-polakow-najwazniejsze.html.

Odcinki NaZdrowie będą trwały około półtorej minuty i będą publikowane raz w tygodniu w serwisie Zdrowie.Gazeta.pl oraz na jego profilu na Facebooku. NaZdrowie pojawi się również w innych serwisach lifestyle’owych Gazeta.pl - eDziecko.pl i Kobieta.Gazeta.pl oraz na ich fanpage'ach.