"Kiedy zobaczyłem Cię po raz pierwszy." - wyjątkowe wideo Gazeta.pl na Dzień Ojca

Dział komunikacji korporacyjnej
23.06.2017
A A A
Dział Lifestyle portalu Gazeta.pl przygotował specjalny materiał wideo z okazji Dnia Ojca, w którym znani ojcowie opowiadają o pierwszych chwilach ze swoimi dziećmi i o tym, co dla nich znaczy bycie tatą. W materiale wystąpili m.in. aktor Marcin Perchuć i bokser Przemysław Saleta.

„Co czuje mężczyzna, który widzi swoje dziecko po raz pierwszy? Burzę endorfin. Zastrzyk radości. Strach? Z okazji Dnia Ojca poprosiliśmy znanych ojców o podzielenie się z nami wspomnieniami z momentu narodzin dzieci” - tak redakcja Gazeta.pl zapowiada wyjątkowy materiał wideo stworzony z okazji Dnia Ojca.

Wideo pod tytułem „Kiedy zobaczyłem cię po raz pierwszy...” zostało opublikowane na stronie głównej Gazeta.pl, w serwisie dla rodziców eDziecko.pl oraz na stronach portalu na Facebooku, gdzie w ciągu pierwszej godziny zostało wyświetlone ponad 23 tys. razy.
Materiał jest dostępny tutaj: http://www.edziecko.pl/rodzice/7,79318,21993224,kiedy-zobaczylem-ciebie-po-raz-pierwszy-znani-ojcowie-o.html

Aktor, raper, projektant, bokser wagi ciężkiej. Co ich łączy? Na pozór niewiele, a w rzeczywistości bardzo dużo. Wszyscy są ojcami i każdy z nich potwierdza, że moment narodzin dziecka jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych w życiu mężczyzny. Aktor Marcin Perchuć (tata Zosi i Stasia), projektant Tomasz Pągowski (tata Oskara, Nataniela i Vincenta), bokser wagi ciężkiej Przemysław Saleta (tata Nicole i Nadii) oraz raper Tomasz Kleyff - CNE (tata Hani) opowiedzieli redakcji Gazeta.pl co czuli, kiedy urodziły się ich dzieci.

Gazeta.pl już wcześniej przygotowywała materiały wideo na wyjątkowe okazje, m.in: rocznicę Powstania Warszawskiego, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy Dzień Dziadka.

Zobacz także