Ugotuj.to zaprasza na VII edycję Food Blogger Fest

Dział komunikacji korporacyjnej
16.03.2017
A A A
Miłośnicy dobrego jedzenia i gotowania spotkają się w najbliższą sobotę, 18 marca br. w Warszawie na VII edycji Food Blogger Fest - najpopularniejszej konferencji dla blogerów i pasjonatów kulinarnych. Prelegenci opowiedzą m.in. o przenoszeniu swojej pasji z internetu do rzeczywistego świata i ekologii w kuchni. Nie zabraknie warsztatów z ekspertami, kulinarnych inspiracji i oczywiście - dobrego jedzenia.

Już po raz siódmy blogerzy i pasjonaci kulinarni spotkają się w warszawskiej siedzibie Agory na Food Blogger Fest, którego poprzednie edycje zgromadziły ponad 1,5 tys. uczestników.

Konferencja jest wyjątkową okazją do wysłuchania ciekawych wykładów oraz poszerzenia swoich horyzontów kulinarnych. W tym roku prelekcje skupią się na tym, jak pasję do gotowania i miłość do dobrego jedzenia przenieść ze strefy online do rzeczywistego świata, a także jak gotować ekologicznie. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Małgosia Minta, dziennikarka kulinarna i food writerka, która opowie o tworzeniu własnej książki kulinarnej, a także Maia Sobczak, psycholog i naturoterapeuta znana z bloga Qmam Kaszę i bestsellerowych książek, która opowie o swojej akcji #MyNoWaste oraz o tym, jak ograniczenia wyzwalają w nas kreatywność.

Uczestnicy konferencji wezmą także udział w wyjątkowych warsztatach, które poprowadzą: Janusz Profus (Maestro Czekolady E. Wedel) wraz z żoną - Joanną Klimas-Profus (Mistrzynią Cukiernictwa), Marcin Kuc znany z bloga Jaja w Kuchni, a także Paweł Kibart - uczestnik II edycji programu Top Chef, który pracował w Hotelu Bristol i Sinnet Club. Pod ich okiem dowiedzą się m.in. jak dobrze wykorzystać czekoladę w kuchni i poznają tajniki łączenia piwa z daniami. Będzie również okazja do spotkania się z ekipą kulinarnego formatu wideo Gazeta.pl - Haps i porozmawiania o tajnikach gotowania przed kamerą.

Partnerami tegorocznej edycji Food Blogger Fest są: Zott, Książęce, Wedel, Barilla, Fit&Easy, Jan Niezbędny, Saeco, Ole!

Więcej o konferencji: http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/0,156641.html oraz na Facebooku.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, zapisy na stronie:
https://foodbloggerfest7.evenea.pl