Quiz & Go i Wyborcza.pl z nagrodami Mobile Trends Awards

Dział komunikacji korporacyjnej
09.03.2017
A A A
Quiz & Go - gra mobilna portalu Gazeta.pl oraz serwis "Gazety Wyborczej" - Wyborcza.pl otrzymały nagrody w tegorocznej edycji Mobile Trends Awards. Wyróżnienia, przyznawane najlepszym projektom z branży mobilnych technologii, wręczono 8 marca br. podczas uroczystej gali.

Aplikacja Quiz & Go została nagrodzona w kategorii „Gra mobilna". Grę, która pozwala na sprawdzenie wiedzy w różnych kategoriach, przygotował zespół rozwoju aplikacji mobilnych Gazeta.pl. Quiz & Go jest pierwszą grą mobilną wprowadzoną na rynek przez polski portal - jej pełna wersja pojawiła się w sklepach Google Play i App Store w styczniu br.

Do Mobile Trends Award w kategorii „Aplikacja” była także nominowana najnowsza wersja aplikacji Gazeta.pl LIVE.

Serwis Wyborcza.pl został nagrodzony w kategorii „Portal mobilny/RWD”. Za stworzenie mobilnej wersji Wyborcza.pl odpowiada dział IT Cyfryzacji „Gazety Wyborczej” wraz z zespołem grafików dziennika we współpracy z agencją Artegence. Nowa odsłona serwisu „Gazety Wyborczej” zadebiutowała w październiku 2016 r. Jej nowoczesny design i przejrzystość zostały docenione zarówno przez internautów, jak i ekspertów branżowych.

Nagrody Mobile Trends Awards przyznano po raz szósty najlepszym firmom i instytucjom z branży technologii mobilnych, będącym twórcami innowacyjnych i godnych naśladowania projektów. Produkty mobilne Agory zostały docenione po raz kolejny - rok temu nagrodzone zostały mobilna wersja portalu Gazeta.pl oraz aplikacja Clou.

Więcej informacji o nagrodach i pełna lista nominowanych - na www.mobiletrends.pl

Zobacz także