Sir Local- wszystkie usługi awaryjne pod jednym adresem

(jb)
A A A
Uruchomiony pod koniec listopada 2013 r. przez Agorę serwis Sir Local to nowa jakość na rynku pośrednictwa usług lokalnych. Oferuje szybki dostęp do sprawdzonych fachowców zajmujących się naprawami sprzętów i urządzeń.
W stale aktualizowanej bazie serwisu Sir Local znajdują się kontakty do specjalistów m.in. z zakresu napraw sprzętów AGD, kominiarstwa, elektryki, hydrauliki, szklarstwa, pogotowia komputerowego czy drogowego. Obecnie lista liczy 400 fachowców z 39 największych miast Polski. Dzięki opcji geolokalizacji, Sir Local automatycznie skieruje do Ciebie swojego fachowca z okolicy.

- Sir Local to gwarancja najlepszej jakości świadczeń. Sprawdzamy serwisantów zapisanych w naszej bazie i na bieżąco monitorujemy zadowolenie naszych klientów. Dlatego każdy, kto trafi na naszego specjalistę, może być pewien, że jest on godny zaufania - mówi Michał Kaczmarek, twórca serwisu Sir Local.

Serwis jest bezpłatny dla użytkowników. Korzystanie z niego nie wymaga również rejestracji czy załatwiania zbędnych formalności. Fachowcy, zanim znajdą się w bazie, muszą przejść weryfikację i być gotowi na stałą kontrolę jakości oferowanych usług.

Sir Local to projekt dotykający rynku usług lokalnych, a ten rynek zawsze był nam bliski. Projekt jest innowacyjny, ale przede wszystkim rozwiązuje prawdziwe problemy (każdemu kiedyś zepsuła się lodówka, zamek w drzwiach lub samochód na drodze). Dlatego wiążemy z nim spore nadzieje - mówi Paweł Wujec, dyrektor segmentu Internet Agory.

Serwis cały czas poszerza bazę swoich fachowców i zakres oferowanych usług.

www.sirlocal.pl

b>Więcej informacji:

Joanna Bednarek
Specjalista ds. komunikacji
joasia.bednarek@agora.pl
tel. 507 095 781