Radio Pogoda

A A A
Radia Pogoda można słuchać od czerwca 2015 r. - to trzecia muzyczna marka Grupy Radiowej Agory. Stacja nadaje w Krakowie, Poznaniu, Opolu oraz - od lipca 2015 r. - w Warszawie. W marcu 2016 r. Radio Pogoda rozpoczęło nadawanie w trzech kolejnych lokalizacjach - w Bydgoszczy, we Wrocławiu, a także na Śląsku.Na jej antenie można usłyszeć niezapomniane piosenki z lat 40., 50. i 60. XX wieku, a także znane i lubiane głosy - Krystynę Loskę, Ksawerego Jasieńskiego, Wojciecha Pijanowskiego, Zygmunta Chajzera i Mariana Dachniewskiego.

Radio Pogoda to propozycja łącząca muzykę i ciekawe programy w klimacie i nastroju odpowiednim dla dojrzałych słuchaczy - pogram stacji skierowany jest w szczególności do osób w wieku powyżej 50 lat, a jej hasło to "Najpiękniejsze wspomnienia".

Słuchacze Radia Pogoda mogą rozpocząć dzień z gospodarzami audycji "Pogodny Poranek". W ramówce stacji są również programy: "Czy pamiętasz te przeboje?", przedstawiający najpiękniejsze przeboje sprzed lat oraz anegdoty, historie i piosenki we wspomnieniach gwiazd; "Koncert Życzeń Radia Pogoda", w którym słuchacze mogą wybrać i zadedykować komuś ulubioną piosenkę, a także "Fajfy w Radiu Pogoda", czyli program przypominający piosenki z czasów dancingów i prywatek. Na zakończenie dnia Radio Pogoda proponuje audycje lokalne, w których stacja zajmuje się sprawami mieszkańców miast nadawania.

www.radiopogoda.pl

Radio Pogoda Bydgoszcz 103,5 FM

Radio Pogoda Katowice 94,5 FM

Radio Pogoda Kraków 102,4 FM

Radio Pogoda Opole 104,1 FM

Radio Pogoda Poznań 103,4 FM

Radio Pogoda Warszawa 88,4 FM i 99,5 FM

Radio Pogoda Wrocław 106,1 FM