Książka "Karolina na detoksie"

04.04.2014
A A A
Komunikat prasowy

Program smacznej diety oczyszczającej organizm, przepisy na dziesiątki atrakcyjnych i zdrowych dań oraz informacje o produktach bezcennych dla zdrowia - to książka "Karolina na detoksie. Oczyszczanie organizmu w 7 dni", której autorami są Karolina Kopocz i Maciej Szaciłło. Wydanie, przygotowane przez Agorę, ukazało się na rynku 4 kwietnia br.

Jak bezboleśnie i smacznie oczyścić własny organizm? Wiele osób próbuje przeróżnych diet i ćwiczeń, liczy kalorie, ale waga nie odnotowuje zmiany. Tak było też z Karoliną: co dieta, to porażka. Ale dzięki Maćkowi, który od kilku lat gotuje w programie "Dzień dobry TVN", udało się jej zrzucić 20 kilogramów. Zanim jednak rozpoczęła dietę, Maciek przygotował dla niej niezwykle efektywny, choć bezbolesny program oczyszczenia organizmu, bez którego żadna dieta, żaden wysiłek nie mogą być w pełni skuteczne. A na dodatek - to detoks, który kusi barwą, zapachem i smakiem, a przygotowanie posiłków jest proste i nie zabiera wiele czasu. 

Książka "Karolina na detoksie" daje czytelnikom możliwość powtórzenia tego, co zrobili Maciek i Karolina. Oprócz rad i przepisów zawiera dziennik Karoliny, w którym dzień po dniu zapisywała swoje wrażenia z detoksu, pisała o przeszkodach, ich pokonywaniu, a także dzieliła się radością przeżywania nowych smaków.

W książce znalazły się też przepisy na dziesiątki smacznych i zdrowych dań oraz informacje na temat produktów bezcennych dla zdrowia. Swoimi radami i komentarzami wydanie opatrzyła dietetyczka Hanna Stolińska. 

Maciej Szaciłło - uwielbia gotować, interesuje się dietetyką, fotografią, uprawia jogę i medytuje. Od kilku lat gotuje w "Dzień Dobry TVN", prowadzi warsztaty, promuje zdrowy styl życia. Jest autorem trzech książek: "Przemytnicy marchewki, groszku i soczewicy", "Fajna babka, ale ciacho" oraz "Przemytnicy na wakacjach". Wszystkie zawierają przepisy na zdrowe potrawy dla całej rodziny.

Karolina Kopocz - kocha podróżować, nurkować, pisać i gotować; fascynuje ją sztuka oddechu, medytacja i joga. Z połączenia tych pasji narodził się projekt, który realizuje wspólnie z Maćkiem - MEDYtuJEMY, czyli warsztaty kuchni intuicyjnej, techniki oddechowe z relaksacją, wykłady o emocjach i ich przełożeniu na nasze życie i zdrowie (medytujemy.pl). 

Książkę "Karolina na detoksie", która ukazała się 4 kwietnia br. nakładem Agory, można kupić w sieci Empik, salonach prasowych, na Kulturalnysklep.pl oraz - w wersji cyfrowej - na Publio.pl.

Kontakt

Więcej »

Bądź na bieżąco