Jerzy Stuhr na spotkaniu w Gazeta Cafe

16.06.2011
A A A
Komunikat prasowy

Gościem najbliższego spotkania z cyklu "Film, muzyka, teatr w Gazeta Cafe" dziś - w czwartek 16 czerwca będzie aktor Jerzy Stuhr.

Tematem rozmowy, którą poprowadzi Remigiusz Grzela, będzie monodram "Kontrabasista", który aktor ma w swoim repertuarze już od ponad 20 lat. Teraz powraca do niego - spektakle odbędą się w Teatrze Polonia od 17 do 20 czerwca.

W rozmowie nie zabraknie też innych ważnych pytań - o "32 omdlenia" - nową premierę w Polonii według Czechowa i włoski film "Habemus papam", w którym Jerzy Stuhr zagrał rzecznika Watykanu.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00 w siedzibie "Gazety Wyborczej" przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie. Wstęp wolny.Już od trzech sezonów przynajmniej raz w miesiącu odbywają się spotkania z cyklu "Film muzyka teatr w Gazeta Cafe" w warszawskiej siedzibie Agory. Dotychczas ich gośćmi byli m.in. Vaclav Havel, Krystyna Janda, Agnieszka Holland, Andrzej Wajda, Grzegorz Jarzyna, Krzysztof Warlikowski.

Uczestnicy spotkań przysłuchiwali się rozmowom na gorące tematy kulturalne i dowiadywali się o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych Warszawy. W cyklu odbywały się też pokazy filmowe (m.in. filmu "Rewers" Borysa Lankosza) i kameralne koncerty (ze swoim repertuarem chopinowskim wystąpiła wybitna wokalistka Urszula Dudziak).

Spotkania odbywają się w Gazeta Cafe (ul. Czerska 8/10), a wstęp na nie jest wolny.

Rozmowy prowadzi Remigiusz Grzela - dziennikarz, autor wielu książek m.in."Hotel Europa" (w której znalazła się też jego rozmowa z Vaclavem Havlem przeprowadzona w Gazeta Cafe) i sztuk teatralnych, kierownik literacki Teatru Na Woli. Programem spotkań zajmuje się Dorota Wyżyńska (szefowa działu kultury "Gazety Stołecznej"). Produkcją i promocją - Anna Pruszyńska (szefowa działu promocji "Gazety Stołecznej") wraz ze swoim zespołem (Jakub Chomik - promocja i obsługa). Oprawę graficzną cyklu przygotował Przemek Trust Truściński.

Patroni medialni: Radio TOK FM i Gazeta.pl

Cykl "Film, muzyka, teatr w Gazeta Café" jest promowany w radiu (Radio PiN Warszawa, Radio Złote Przeboje, Antyradio, Radio TOK FM), prasie ("Gazeta Stołeczna", warszawskie wydanie "Gazety Co Jest Grane") oraz w internecie (Gazeta.pl). Autorem kreacji kampanii jest dział promocji "Gazety Stołecznej", a media zaplanowało Radiowe Doradztwo Reklamowe Agory. Grafika i logo akcji - Przemek "Trust" Truściński.

Kontakt

Więcej »

Bądź na bieżąco