Aplikacje Radia TOK FM i Sport.pl LIVE z nagrodami AppAward 2014

19.11.2014
A A A
Komunikat prasowy

We wtorek , 18 listopada br. zostały ogłoszone wyniki AppAward 2014 - konkursu na najlepsze polskie aplikacje mobilne . W kategorii Media nagrodę otrzymały 2 aplikacje mediów Agory - Radia TOK FM oraz Sport.pl.

Jurorzy konkursu wybrali aplikację TOK FM najlepszą propozycją medialną na system Windows, a internauci wskazali Sport.pl LIVE jako najlepszą aplikację w kategorii Media na system Android.

Aplikacja Radia TOK FM dostępna jest od lutego 2014 r. Można z niej korzystać na urządzeniach z systemem iOS, Android i Windows Phone. Dzięki niej użytkownicy mogą słuchać programu stacji na żywo, a po opłaceniu dostępu do archiwum - odtwarzać w dowolnym momencie wybrane audycje. W ten sposób słuchacze mają dostęp do autorskich audycji znanych i lubianych polskich dziennikarzy oraz rozmów z ekspertami i ważnymi postaciami nadawanymi w jedynej na polskim rynku stacji radiowej w formacie "news and talk".

Sport.pl LIVE jest liderem aplikacji sportowych w Polsce i została pobrana z marketu Google Play już ponad 500 tys. razy. Narzędzie dostarcza najświeższe wiadomości ze świata sportu. Zapewnia dostęp do bieżących i archiwalnych wyników wydarzeń sportowych.

W konkursie AppAwards 2014 brało udział ok. 250 aplikacji mobilnych. Swoje głosy na ulubione aplikacje oddało ponad 20 tysięcy internautów.

Nagrody i statuetki trafiły do 36 finalistów oraz laureatów w dwóch kategoriach dodatkowych. Więcej na temat zwycięzców i gali - http://antyweb.pl/oto-zwyciezcy-konkursu-appaward-2014/

Organizatorami konkursu AppAward są: Antyweb sp. z o.o oraz NoNoobs S.A.